1.     Dzisiaj drugie nabożeństwo 40-godzinne okresu Przedpościa. Po każdej Mszy św. będzie godzinna adoracja Najświętszego Sakramentu, na którą zapraszamy tych, którzy byli na danej Mszy świętej. Po południu adoracja od 15.00.

2.     W tym tygodniu przypada również I piątek, sobota, niedziela miesiąca. Spowiedź przed pierwszym piątkiem dla dzieci i młodzieży w środę i czwartek od godz. 16.00. W I sobotę zapraszamy na godz. 16.30 – różaniec fatimski, wynagradzający Niepokalanemu Sercu NMP.

3.     W przyszłą  niedzielę na sumie zmiana tajemnic różańcowych oraz składka na cele parafialne. Zapraszamy w strojach góralskich. Natomiast o godz. 13.00 w tzw. Wojtyłowej Gazdówce na Skałce zostanie odprawiona Msza święta w oprawie góralskiej. Podczas której będziemy wspominać tygodniowy pobyt ówczesnego biskupa Karola Wojtyły.

4.     W piątek po Mszy św. wieczorowej zapraszam Radę Synodalną na spotkanie.

5.     Dziękujemy parafianom, którzy w ostatnim tygodniu zadbali o czystość kościoła i za złożone ofiary na kwiaty. Do sprzątania kościoła w najbliższą sobotę na godz. 9.00 zapraszamy mieszkańców os. Bielskie: Zaziąbło Małgorzata nr 103A, Hubiak Danuta nr 101A, Hubiak Marta nr 101D, Wójciak Katarzyna nr 103D; os. Czajki: Rusnak Antonina nr 99.

6.     Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W Gościu Niedzielnym m.in. artykuł: Niepokonani na starcie, o chorych na nowotwór, którzy się nie poddają.

7.     Przypominamy, że dzisiaj w naszej szkole w godz. od 9.00 do 14.00 odbędzie się Akcja Krwiodawstwa „Dając krew ratujesz życie. Zachęcamy do tej akcji.

8.     Przekazaliśmy 2 gregorianki na marzec do ks. Roberta Biela za śp. Stanisława Franczyka.

9.     Małopolski Ośrodek Dworactwa Rolniczego zaprasza na szkolenie rolnicze, które odbędzie się dnia 25 luty (poniedziałek) br. o godz. 13.00 w Sali WOK Ochotnica Górna.

10.    Przedszkole „Cypisek” ogłasza nabór dzieci na rok szkolny 2019/2020 Nabór trwa od 1 marca. Zapraszamy również dzieci w wieku 1-2,5 do klubu Malucha

11. 1 marca otwiera się nowa przychodnia – Centrum Medyczne Reni-Med  w Ochotnicy Dolnej obok Kościoła. Lekarze zapraszają

12.  W środę pożegnaliśmy śp. Stanisława Franczyka z os. Czajki.

 

Wszystkim gościom i parafianom życzymy  błogosławionego tygodnia.