1. Dziś przeżywamy druga niedzielę tzw. Przedpościa, czyli nabożeństwo 40-godzinne. Przed południem po każdej Mszy św. będzie godzinna adoracja Najświętszego Sakramentu, na którą zapraszamy tych, którzy byli na danej Mszy św. Od 13 do 15 będzie przerwa w adoracji. Natomiast o godz. 15.00 rozpocznie się dalsza adoracja, zapraszamy wtedy wszystkich czcicieli Miłosierdzia Bożego oraz tych którzy uczestniczyć będą na Mszy św. o godz. 16.00. Tak będzie również  w najbliższą niedzielę.
  2. Bóg zapłać za dzisiejsza składkę przeznaczoną na WSD w Tarnowie.
  3. W tym tygodniu w liturgii przypada  w czwartek św. Polikarpa bpa i męcz. Wszystkim Solenizantom składamy serdeczne życzenia, zdrowia i wielu łask od Boga samego.
  4. Dziękujemy parafianom, którzy w ostatnim tygodniu zadbali o czystość Kościoła i za złożone ofiary na kwiaty. Do sprzątania kościoła na najbliższą sobotę na godz. 9.00 prosimy parafian os. Forendówki: Chrobak Małgorzata nr 394A, Król Janina nr 395B, Chrobak Helena nr 394, Chrobak Irena nr 394B, Chrobak Janina nr 392.
  5. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W Gościu Niedzielnym artykuł: Polski biskup został specjalnym wysłannikiem papieża Franciszka do Medjugorja.
  6. We wtorek o godz. 14.00 pogrzeb śp. Rozalii Franczyk z os. Błaszczaki

 

Wszystkim gościom i parafianom życzymy  błogosławionego i miłego tygodnia