1. Przeżywamy X niedzielę zwykłą.
  2. W tym tygodniu w liturgii kościoła wspominamy: we wtorek – św. Barnaby – Apostoła, w środę – Bł. Romana Sitki i Towarzyszy, we czwartek – św. Antoniego, w piątek, bł. Michała Kozali. Wszystkim solenizantom tego tygodnia, składamy serdeczne życzenia, przede wszystkim wielu łask Bożych.
  3. Zapraszamy na zbiórkę lektorów i ministrantów we czwartek po Mszy św. wieczorowej.
  4. W najbliższy piątek po Mszy św. wieczorowej odbędzie się egzamin dla uczniów klas VII przed bierzmowaniem. Zapraszamy rodziców.
  5. W najbliższy czwartek przypada 13 dzień miesiąc, a więc rocznica objawień Fatimskich, serdecznie zapraszamy na procesję Fatimska po Mszy św. wieczorowej.
  6. Dziękujemy parafianom, którzy w ostatnim tygodniu zadbali o czystość kościoła i za złożone ofiary na kwiaty. Do sprzątania kościoła na najbliższą sobotę na godz. 9.00 prosimy mieszkańców Sikory: Faltyn Maria nr 38A; os. Piszczkówka: Jagieła Maria nr 33A, Żółtek Bożena nr 33; os. Potok Jurkowski: Piszczek Irena nr 31A, Jurkowska Anna nr 31.
  7. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W gościu niedzielnym m.in. artykuł o nabożeństwie do Serca Jezusa i Maryi.
  8. Zespół Regionalny Ochotni zaprasza wszystkich Członków zespołu, którzy na przełomie 40 lat tworzyli i tworzą naszą zespołowa historię na spotkanie organizacyjne, które odbędzie się 14 czerwca o godz. 20.00 w Wiejskim Ośrodku Kultury w Ochotnicy Górnej.

 

Wszystkim Gościom oraz Parafianom życzymy  błogosławionego całego tygodnia !

Szczęść Boże!