1. Przeżywamy XII niedzielę zwykłą – uroczystość narodzenia św. Jana Chrzciciela
  2. Rozpoczęliśmy wakacje. Witamy wszystkich gości i tych którzy wypoczywają na terenie naszej parafii. Od jutra Msze święte w tygodniu tylko wieczorem. Natomiast od 2. lipca Msza wieczorowa o godz. 19.00. Grupy oazowe będą sprawowały Msze św. w ciągu dnia w dolnym kościele.
  3. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominać będziemy: w środę NMP Nieustającej Pomocy, w czwartek św. Ireneusza, w piątek Uroczystość świętych Apostołów Piotra i Pawła (nie ma postu). Msze św. w naszym, Kościele o godz. 7.00, 9.00, oraz o 18.00. Składka na tacę będzie przeznaczona na potrzeby Ojca świętego Franciszka. Wszystkim solenizantom, a wśród nich naszemu Ks. Katechecie Pawłowi, składamy najserdeczniejsze życzenia, zdrowia oraz wielu łask od Jezusa Dobrego Pasterza. Msza św. w int. ks. Pawła sprawowana będzie w piątek o godz. 18.00. Zapraszamy.
  4. Za tydzień przypada I niedziela lipca. Na sumie zmiana tajemnic różańcowych. Msza w oprawie góralskiej. Zapraszamy w strojach góralskich. W tym dniu kazania do nas wygłosi ks. Wiktor Łudkowski     proboszcz z Gródka Podolskiego na Ukrainie, gdzie pracują również Siostry Służebniczki Dębickie, a wśród nich nasza Rodaczka siostra Ambrozjana Rusnak. Składka będzie zbierana na dokończenie dachu na nowym kościele w Gródku.
  5. W najbliższy czwartek na godz. 17.00 zapraszamy wszystkich ministrantów, lektorów i dziewczęta z DSM na spotkanie dotyczące wyjazdu wakacyjnego.
  6. Dziękujemy parafianom, którzy w ostatnim tygodniu zadbali o czystość Kościoła i za złożone ofiary na kwiaty. Do sprzątania Kościoła na najbliższą sobotę na godz. 9.00 prosimy parafian z os. Studzionki: Chrobak Elżbieta nr 347, Król Zofia nr 348, Kapłaniak Bożena nr 349, Błachut Lucyna nr 70; os. Czepiele: Buczek Małgorzata nr 338A.
  7. Zachęcamy do czytania Gościa Niedzielnego, w którym możemy przeczytać m.in. o tym, że wkrótce będziemy mogli oglądać nową katolicką telewizję.
  8. Za tydzień w Tylmanowej odbędzie się XV Podhalański Festyn Misyjny. Szczegóły w gablocie.
  9. Przekazaliśmy ks. Robertowi Bielowi gregoriankę na lipiec za śp. Marie Baziuk. My natomiast w czasie wakacji odprawiać będziemy: ks. Proboszcz – 29 int. śp. Józefę Sikora; ks. Katecheta – 29 int. śp. Katarzynę Król.

Wszystkim Gościom wypoczywającym na terenie naszej Parafii jak również naszym Parafianom życzymy błogosławionego i miłego tygodnia!