1. Witamy wszystkich gości i tych którzy wypoczywają na terenie naszej parafii. Wśród nich oazy niepełnosprawnych oraz młodzieżowe.
  2. Przypominamy, że w czasie wakacji Msze święte w tygodniu tylko wieczorem o godz. 19.00. Codziennie o godz. 18.00 będzie wystawienie Najświętszego sakramentu, możliwość spowiedzi. Natomiast specjalne nabożeństwa przed Mszą św: w poniedziałek – do św. Józefa, we wtorek – do Bożego Miłosierdzia, a w środę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Zapraszamy.
  3. W przyszłą niedzielę kazania głosić będzie misjonarz z Peru ks. Stanisław Knurowski. Składka na Wyższe Seminarium Duchowne w Tarnowie, natomiast po Mszy św. Misjonarz zbierać będzie do puszek na cele misyjne.
  4. We czwartek przypada 13 lipca. Zapraszamy na różaniec fatimski i procesje z Figurą Matki Bożej Fatimskiej po Mszy świętej. Zapraszamy Dzieci Komunujne.
  5. W tym tygodniu w Liturgii Kościoła wspominać będziemy:

We wtorek – święto św. Benedykta, opata i patrona Europy

W środę – św. Brunona z Kwerfurtu, bpa i męcz.

We czwartek – św. Andrzeja Świerada i Benedykta, pustelników z Tropia, patronów naszej diecezji

W sobotę – św. Bonawentury, bpa

Wszystkim solenizantom tego tygodnia składamy serdeczne życzenia, przede wszystkim wielu łask Bożych.

  1. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W Gościu Niedzielnym art. o festynie Związku Podhalan na rzecz budowy kościoła w Ochotnicy Dolnej.
  2. Dziękujemy parafianom, którzy w ostatnim tygodniu zadbali o czystość kościoła i złożone ofiary na kwiaty. Do sprzątania kościoła na najbliższą sobotę na godz. 9.00 prosimy mieszkańców Studzionki: Król Zofia nr 348, Kapłaniak Bożena nr 349, Błachut Lucyna nr 70, Siuta Danuta nr 344; os. Czepiele: Buczek Małgorzata nr 338A.
  3. „Wierzę w Kościół Chrystusowy” to hasło 41. Pieszej Pielgrzymki Tarnowskiej na Jasną Górę, która rozpocznie się 17 sierpnia Eucharystią o godz. 6.30 na placu Katedralnym w Tarnowie. Zapisy prowadzone będą przez formularz online podany na stronie facebook grupy, a w sierpniu na spotkaniu przed pielgrzymką 14 VIII. Koszt uczestnictwa wynosi 200 zł od osoby. Druga osoba z rodziny płaci 150 zł, a każda następna 100 zł. Każde dziecko uczęszczające do szkoły podstawowej – 75 zł. Bieżące informacje na stronie facebook grupy 19 – św. Kingi.

 

Wszystkim Gościom wypoczywającym na terenie naszej Parafii jak również naszym Parafianom życzymy błogosławionego tygodnia