1. Witamy wszystkich gości, którzy przyjechali do naszej parafii, aby wypocząć fizycznie i duchowo. Życzymy dobrej pogody i owocnego spędzenia czasu wakacyjnego. Zapraszamy do uczestnictwa w Eucharystii nie tylko w niedzielę, ale i w dni powszednie o godz. 19.00. Przypominamy, że w każdy wtorek po Mszy Świętej wieczornej  jest nowenna do Miłosierdzia Bożego, a w środę nowenna do MB Nieustającej Pomocy.

2. W przyszłą niedzielę składka na Wyższe Seminarium Duchowne w Tarnowie. Za każdą ofiarę składamy serdeczne Bóg zapłać.

3.W tym tygodniu, w liturgii kościoła wspominamy:

– w środę – święto św. Benedykta Opata, patrona Europy

– w czwartek – wspomnienie św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu, biskupa i męczennika

– w piątek – wspomnienie św. Andrzeja Świerada i Benedykta, pustelników, patronów naszej diecezji

Wszystkim solenizantom, solenizantkom tego tygodnia składamy serdeczne życzenia, zdrowia oraz wielu łask Bożych.

4. W środę przypada 11. dzień miesiąca – zapraszamy na modlitwę za Ojczyznę. Natomiast w piątek przypada 13. lipca, zapraszamy na procesję Fatimską po Mszy świętej.

5. Dziękujemy parafianom, którzy w tym tygodniu zadbali o czystość kościoła i za ofiary na kwiaty. Do sprzątania kościoła w najbliższą sobotę na godz. 900 – prosimy parafian z os. Białówka: Siuty Artur nr 329, Wójcik Małgorzata nr 328, Krzyśko Teresa nr 327 A, Szlaga Anna nr 324 A, Pawlikowska Ewa nr 325 E.

6.Zachęcamy do lektury prasy katolickiej, która jest w przedsionku kościoła. Dla najmłodszych polecamy Mały Promyczek, dla trochę starszych dzieci Promyczek Dobra z płytą DVD, dla młodzieży Miłujcie się, a dla starszych polecamy Gościa Niedzielnego.