1.Witamy wszystkich gości, którzy przyjechali do naszej parafii, aby wypocząć fizycznie i duchowo. Życzymy dobrej pogody i owocnego spędzenia czasu wakacyjnego oraz zapraszamy na modlitwę do naszej świątyni.

 2. W tym tygodniu, w liturgii Kościoła wspominamy:

– w poniedziałek – Najświętszej Maryi Panny Królowej

– w środę – św. Bartłomieja, Apostoła

w piątek – uroczystość NMP Częstochowskiej. W kaplicy w Ochotnicy Dolnej na Młynnym suma odpustowa o godz. 11. W tym dniu Msze Święte u nas o godz. 7,9 i 19. Z racji uroczystości, w tym dniu, nie obowiązuje abstynencja od pokarmów mięsnych.

w sobotę – św. Moniki

Wszystkim solenizantom tego tygodnia składamy serdeczne życzenia i zapraszamy na Mszę Świętą w dzień świętego patrona.

3.Dziękujemy parafiankom, które w ostatnim tygodniu zadbały o czystość naszego kościoła i za złożone ofiary na kwiaty. Do sprzątania kościoła w najbliższą sobotę na godz. 900 zapraszamy parafian z os. Błaszczaki: Grzywnowicz Anna nr 121 A, Knapik Michalina nr 111 A, Jurkowska Janina nr 120, Chryczyk Magdalena nr 118, Franczyk Stanisława nr 115.

4. Bóg zapłać Czcigodnym Jubilatom Katarzynie i Władysławowi za dar ornatu maryjnego.

5. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. W Gościu Niedzielnym m.in. jeszcze o Światowych Dniach Młodzieży – jak podtrzymać zapalony tam ogień i dlaczego stosunkowo mało polskiej młodzieży wzięło w nich udział.

 

Wszystkim życzymy dobrej niedzieli i błogosławionego całego tygodnia