1. Kończą się wakacje, tym wszystkim, którzy wypoczywali na terenie naszej parafii dziękujemy i życzmy szczęśliwych powrotów do domów. Zapraszamy ponownie w nasze piękne strony.
  2. W czwartek przypada 77. rocznica wybuchu II wojny światowej. Pamiętajmy w naszych modlitwach o naszej Ojczyźnie i o tych, którzy polegli w jej obronie.
  3. Również w czwartek rozpoczynamy nowy rok szkolny i katechetyczny. O godz. 9.00 Msza święta, a następnie przejście do szkoły. Zapraszamy dzieci, młodzież wraz z nauczycielami i rodzicami. Spowiedź przed rozpoczęciem roku szkolnego i I piątkiem w środę od godz. 17.00 oraz codziennie pół godziny przed Mszą św., a w czwartek i piątek od godz. 17.00.
  4. W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek, sobota i niedziela września. Od jutra Msze św. wieczorem o godz. 18.00, natomiast od czwartku rano o godz. 7.00. W I piątek i czwartek zapraszamy na adorację godzinę przed Msza Św. Natomiast w I sobotę na Mszę Fatimską i różaniec wynagradzający Niepokalanemu Sercu NMP o godz. 17.30. Za tydzień w niedzielę na sumie zmiana tajemnic różańcowych oraz Msza św. w oprawie góralskiej. Składka na witraże.
  5. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy: w poniedziałek, męczeństwo św. Jana Chrzciciela, w czwartek bł. Bronisławy, dziewicy, w sobotę św. Grzegorza Wielkiego, papieża. Wszystkim obchodzącym swoje imieniny i rocznice składamy najserdeczniejsze życzenia i zapraszamy do udziału w Eucharystii.
  6. W przyszłą niedzielę odpust w Sromowcach Niżnych oraz zakończenie wizytacji ks. Biskupa Stanisława Salaterskiego w naszym dekanacie.
  7. Dziękujemy paniom, które w ostatnim tygodniu zadbały o czystość kościoła i za złożone ofiary na kwiaty. Do sprzątania kościoła a najbliższą sobotę na godz. 9.00 prosimy panie z os. Błaszczaki: Knapik Michalina nr 111A, Janczura Danuta nr 114, Urbaniak Aleksandra nr 114A, Kuziel Maria nr 113 oraz z os. Bielskie: Wiercioch Katarzyna nr 110A, Wiercioch Teresa 110.
  8. Proboszcz parafii św. Andrzeja Boboli w Śnietnicy zaprasza na poświęcenie Kościoła, na który  zbierał pieniążki również w naszej parafii. Powyższa uroczystość odbędzie się 3 września o godz. 10.00. Szczegóły w gablocie.
  9. Zapraszamy do czytania Gościa niedzielnego w którym możemy przeczytać m.in. o pogrzebie młodej dziewczyny po 70. latach , która zachowała do końca swoją godność i Patriotyzm, a była to „Inka”.
  10. WOK zaprasza na zakończenie lata. Dziś o godz. 17.30 na skwerku.

 

Wszystkim parafianom i gościom życzymy miłej niedzieli i błogosławionego tygodnia. Szczęść Boże!