1. Bóg zapłać za dzisiejsza składkę na cele parafialne oraz za ofiarę do puszek na pomoc Afgańczykom.
  2. Zapraszamy członków Służby Liturgicznej Ołtarza i Dziewczęcej Służby Maryjnej na pierwsze spotkanie formacyjne w tym nowym roku szkolnym, po Mszy Świętej:
  • DSM – w środę
  • Ministranci i Aspiranci – we wtorek
  • Lektorzy – w czwartek
  1. W liturgii Kościoła w tym tygodniu wspominać będziemy:
  • W środę – Uroczystość Narodzenia NMP – głównej Patronki naszej diecezji, w tym dniu Msze św. o godz. 700, 900 oraz 1800, a na wszystkich Mszach poświęcenie ziarna siewnego.
  • w niedzielę – Najświętszego Imienia Maryi

Wszystkim obchodzącym swoje imieniny i rocznice składamy najserdeczniejsze życzenia i zapraszamy do udziału w Eucharystii.

  1. Dziękujemy parafianom, którzy w ostatnim tygodniu zadbali o czystość kościoła i za złożone ofiary na kwiaty. Do sprzątania kościoła na najbliższą sobotę na godz. 9:00 prosimy mieszkańców osiedla Czajki: Chlipała Dorota nr 99A, Polczyk Jadwiga nr 98, Czajka Renata nr 99B, Czajka Maria nr 96, Franczyk Małgorzata nr 97A.
  2. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej w Gościu Niedzielnym m.in. reportaż z Usnarza Górnego lezącego przy granicy Polski i Białorusi. W przedsionku dostępny jest dodatek do Gościa Niedzielnego na temat kard. Stefana Wyszyńskiego w cenie 10 zł

 

Wszystkim Gościom oraz Parafianom
życzymy  błogosławionego całego tygodnia !