1. Dzisiejsza niedziela to Światowy Dzień Misyjny. W naszych modlitwach pamiętajmy o wszystkich tych, którzy pracują na różnych kontynentach, aby głosić Dobrą Nowinę. W przyszłą niedzielę przeżywać będziemy rocznice konsekracji naszego Kościoła. Bóg zapłać za składkę na misje.
  1. W liturgii Kościoła w tym tygodniu wspominać będziemy:
  • we wtorek – św. Jana Pawła II

Wszystkim obchodzącym swoje imieniny i rocznice,
składamy najserdeczniejsze życzenia wielu łask Bożych.

  1. Dziękujemy parafianom, którzy w tym tygodniu zadbali o czystość Kościoła i za ofiary na kwiaty. Do sprzątania kościoła w najbliższą sobotę na godz. 900 – prosimy parafian z os. Stasichy: Jagieła Małgorzat nr 314, Błachut Maria nr 314A, Runger Stanisława nr 313, Faltyn Michalina nr 312, Faltyn Janina nr 312A.
  2. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, która jest w przedsionku kościoła. W Gościu Niedzielnymin. o tym, jak ks. Jerzy Popiełuszko przeszkadzał złu za życia i jak jeszcze bardziej przeszkadza po śmierci. Natomiast w czasopiśmie Idziemy, wyjątkowy dodatek o misjach w naszej diecezji.
  3. Łączymy się w modlitwie z pielgrzymami do Medjugorie.
  4. W przyszłą niedzielę po Mszy św. wieczorowej zapraszamy na Grupę Biblijną. Pragniemy zgłębiać Księgę Życia. Zapraszamy dorosłych jak i Młodzież. Spotkanie odbędzie się w salce na Plebani.
  5. Zarząd Wspólnoty Leśnej w Ochotnicy Górnej informuje, że sprzedaż drewna dla udziałowców odbędzie się dnia 22.10.2019 r., tj. wtorek w godz. 9-13. Sprzedaż będzie prowadzona na osiedlu Piszczkówka 36A.
  6. Zmarł brat naszej Organistki, śp. Kazimierz Plata. Msza św. pogrzebowa w Obidzy 23 października 2019 r. o godz. 14.00 Wprowadzenie do kościoła i różaniec o godz. 13.30

Wszystkim Gościom oraz Parafianom życzymy dobrej niedzieli i błogosławionego całego tygodnia !