1. Przeżywamy Uroczystość Bożego Narodzenia. Msze święte jak w każdą niedzielę. Jutro w drugi dzień świat – św. Szczepana – nie ma Mszy w Jamnem oraz po południu o godz. 16.00. Rozpoczynamy również Oktawę Bożego Narodzenia. Na każdej Mszy świętej poświęcenie owsa. Składka w tym dniu przeznaczona będzie na UPJPII w Krakowie i Tarnowie.
  2. We wtorek rozpoczniemy wizytę duszpasterską w parafii. Rozpoczniemy od osiedla Skałka i Jamne Górne od pana Ludwika Czajki oraz Jaszcze Górne. Szczegółowy plan podamy jutro oraz można przeczytać go już w gablocie i na stronie parafialnej: www: ochotnicagorna.pl
  3. We wtorek święto św. Jana Apostoła, poświęcenie wina, w środę świętych Młodzianków męczenników, w piątek święto świętej Rodziny.
  4. Dziękujemy parafianom, którzy w ostatnim tygodniu zadbali o czystość kościoła i za złożone ofiary na kwiaty. Do sprzątania kościoła w najbliższą sobotę na godz. 9.00 prosimy parafian z os. Piszczkówka: Jagieła Maria nr 33A, Żółtek Bożena nr 33, z os. Potok Jurkowski: Piszczek Irena nr 31A, Jurkowska Anna nr 31, Jurkowska Monika nr 30A. Przy tej okazji dziękujemy pani Zakrystiance za przygotowanie szopki i wystroju kościoła. Natomiast Paniom z Koła Gospodyń Wiejskich i Pani Orawiec z Forendówek za przekazanie góralskich dekoracji, a Panom Wójciakom za przywóz choinek. Bóg zapłać.
  5. Zapraszamy do czytania Gościa niedzielnego, jest on na dwa tygodnie, dlatego cena 8 złotych.

 

Wszystkim parafianom i gościom życzymy Zdrowych i Błogosławionych Świąt Bożego narodzenia.  Szczęść Boże!