1. Przeżywamy Uroczystość Bożego Narodzenia. Msze święte jak w każdą niedzielę. Jutro w drugi dzień świat – św. Szczepana – nie ma Mszy w Jamnem oraz po południu o godz. 16.00. Rozpoczynamy również Oktawę Bożego Narodzenia. Jutro na każdej Mszy świętej poświęcenie owsa. Składka w tym dniu przeznaczona będzie na UPJPII w Krakowie i Tarnowie.
  2. W środę rozpoczniemy wizytę duszpasterską w parafii. Szczegółowy plan można przeczytać w gablocie i na stronie parafialnej tutaj.
  3. W środę święto św. Jana Apostoła, poświęcenie wina, w czwartek świętych Młodzianków męczenników, przyszła niedziela to święto Świętej Rodziny.
  4. Najbliższa niedziela to tzw. Stary Rok. Msze święte tylko do południa. Na sumie będziemy przepraszać dobrego Boga za miniony Rok i zawierzać Nowy Rok.
  5. Składamy podziękowania tym wszystkim, którzy pomogli nam przygotować kościół na święta: panu Janowi Wójciakowi za choinki, pani Teresie Czajce z naszej kwiaciarni za dekoracje, młodzieży i starszym za ubieranie choinek, dzieciom ze szkoły za ozdoby choinkowe, Związkowi Podhalan za zrobienie nowej szopki: stolarzom, cieślom oraz rzeźbiarzom. Wszystkim za wszystko Bóg zapłać.

 Wszystkim parafianom i gościom życzymy Zdrowych i Błogosławionych Świąt Bożego narodzenia.  Szczęść Boże!