1. Przeżywamy Uroczystość Bożego Narodzenia. Msze święte jak w każdą niedzielę. Jutro w drugi dzień świąt – św. Szczepana – nie ma Mszy
    w Jamnem oraz po południu o godz. 1600. Rozpoczynamy Oktawę Bożego Narodzenia. Jutro na każdej Mszy świętej poświęcenie owsa. Składka w tym dniu przeznaczona będzie na Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie i Tarnowie.
  2. Jak już wspominał ks. Biskup w tym roku w ramach kolędy zapraszamy poszczególne Rodziny do kościoła na wspólna modlitwę. Przez 4 Niedziele w styczniu będzie dodatkowa Msza św. o godz. 1400 dla mieszkańców następujących osiedli:
  • 3 stycznia 1400: Bartoszówka, Holina, Studzionki, Przełęcz Knurowska, Furcówka, Forendówki, Ustrzyk, Szpuntówka,
  • 10 stycznia 1400: Jaszcze Dolne i Jaszcze Górne, Białówka, Czepiele, Mostkowe, Stasichy, Puchry,
  • 17 stycznia 1400: Jamne Dolne i Jamne Górne, Skałka, Zawady, Iwanki, Kopcówka, Szlagi, Polaki, Błaszczaki,
  • 24 stycznia 1400: Jurkowski Potok, Piszczkówka, Sikory, Marciny, Bielskie, Czuby, Czajki, Gronie, Gabrysie i Majdówka.
  1. Najbliższa niedziela to Niedziela Świętej Rodziny.
  2. Składamy podziękowania tym wszystkim, którzy pomogli nam przygotować Kościół na Święta: panom: Janowi i Tadeuszowi Wójciakom za choinki, Rodzicom i Dzieciom Komunijnym za ubierane choinek, dzieciom ze szkoły za ozdoby choinkowe, Związkowi Podhalan za zrobienie Szopki oraz panu kościelnemu za dekorację. Wszystkim za wszystko Bóg zapłać.

 

Wszystkim parafianom i gościom życzymy
Zdrowych i Błogosławionych Świąt Bożego narodzenia.
 Szczęść Boże!