1. W I Niedzielę Adwentu rozpoczynamy w całym Kościele czas radosnego oczekiwania i przygotowania na przyjście Zbawiciela, zarówno w tajemnicy zbliżających się świat Bożego Narodzenia jak i tego, które dokona się na końcu świata. Msza święta Roratnia będzie sprawowana w dni powszednie o godz. 17.00. Będzie na niej realizowany specjalny program dla dzieci. Zapraszamy wszystkich na te piękne nabożeństwa. Dzieci prosimy o przychodzenie z lampionami oraz o pisanie dobrych uczynków na serduszkach, z których będziemy losować figurkę Matki Bożej, św. Józefa i Dzieciątko Jezus.
 2. W tygodniu przeżywać będziemy I czwartek, piątek, sobotę i niedzielę miesiąca. Spowiedź przed I piątkiem co dziennie od 16.00, w środę i czwartek zapraszamy dzieci i młodzież. Natomiast w sobotę zapraszamy na Różaniec wynagradzający o godz. 16.15. W przyszłą niedziele na sumie zmiana tajemnic różańcowych oraz składka na cele parafialne. Zapraszamy w strojach góralskich
 3. W liturgii Kościoła w tym tygodniu wspominać będziemy:
 • W środę – św. Andrzeja Apostoła
 • W sobotę – św. Franciszka Ksawerego. zakonnika

Wszystkim obchodzącym swoje imieniny i rocznice składamy najserdeczniejsze życzenia i zapraszamy do udziału w Eucharystii.

 1. W piątek po Mszy świętej wieczorowej, zapraszamy na spotkanie formacyjne kandydatów na lektorów.
 2. Dziękujemy parafianom, którzy w ostatnim tygodniu zadbali o czystość kościoła i za złożone ofiary na kwiaty. Do sprzątania kościoła na najbliższą sobotę na godz. 9.00 prosimy mieszkańców Bielskie: Zaziąbło Małgorzata nr 103A, Hubiak Danuta nr 101A, Królczyk Agata nr 104A, Hubiak Marta nr 101D, Wójciak Katarzyna nr 103D.
 3. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W gościu niedzielnym m.in. dodatek kalendarz na przyszły rok.
 4. Młodzież z Szkolnego Koła Caritas przed kościołem rozprowadza świece wigilijne w cenie 10 złotych oraz zbiera dary na Ukrainę. Bóg zapłać za tak wielkie już dary na Ukrainę. Zbiórka będzie jeszcze do przyszłej niedzieli.
 5. Dzisiaj po Mszy świętej wieczorowej zapraszamy na rozważania biblijne.
 6. We czwartek pożegnaliśmy śp. Grzegorza Wójciaka z os. Bielskie.
 7. Przekazaliśmy 6 gregorianek na grudzień śp. Grzegorza Wójciak ks. Robertowi Bielowi i Jego klasztorowi.

 

Wszystkim Gościom oraz Parafianom
życzymy miłego tygodnia
!