1. Dzisiaj Przeżywamy święto Najświętszej Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa. Módlmy się z wszystkie katolickie rodziny, aby były domowymi Kościołami.
  2. W czwartek przypada Stary Rok. Nabożeństwo na zakończenie Starego Roku o godz. 1600. Podczas uroczystej Eucharystii podziękujemy Bogu za miniony rok i przeprosimy Go za wszystkie nasze grzechy i zaniedbania. Serdecznie zapraszamy na to nabożeństwo.
  3. 01 stycznia – w Nowy Rok będziemy świętować Uroczystość NMP Bożej Rodzicielki. Msze św. jak w każdą niedzielę. Jest to również pierwszy piątek miesiąca.
  4. W I sobotę miesiąca zapraszamy na różaniec Fatimski na godz. 1615. Na to nabożeństwo oraz Eucharystię zapraszamy uczestników rekolekcji ODDANIE 33. Dokonamy wspólnego zawierzenia się Maryi Niepokalanej.
  5. Za tydzień I niedziela miesiąca – na sumie zmiana tajemnic różańcowych oraz składka na cele parafialne. Zapraszamy w strojach góralskich.
  6. Informujemy, że Pani Teresa organistka, żegna się z naszą parafią, gdyż otrzymała propozycję pracy w innej parafii. Będzie nam jeszcze posługiwała do 17 stycznia. Dlatego pragniemy podziękować Jej za te lata pracy w naszej wspólnocie, a swoją wdzięczność wyrazimy w przyszłą niedzielę na sumie.
  7. Również w przyszłą niedzielę, jak wcześniej zapowiadaliśmy, zapraszamy na godz. 1400 na Msze świętą, połączoną z błogosławieństwem rodzin i poświęceniem wody mieszkańców osiedli: Bartoszówka, Holina, Studzionki, Przełęcz Knurowska, Furcówka, Forendówki, Ustrzyk, Szpuntówka.
  8. Dziękujemy parafianom, którzy w tym tygodniu zadbali o czystość kościoła i złożyli ofiary na kwiaty. Do sprzątania kościoła na najbliższą sobotę na godz. 900, prosimy parafian z os. Mostkowe: Siuta Danuta nr 344, os. Czepiele: Buczek Małgorzata nr 338A, Czepiel Janina nr 336, Urbaniak Lucyna nr 334; os. Białówka: Doleńska Maria nr 333, Bielska Maria nr 332.
  9. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, w Gościu Niedzielnym wiele ciekawych artykułów.
  10. Przekazaliśmy intencje pogrzebowe Mariuszowi Michalikowi: 3 int. za śp. Marię Urbaniak; 13 int. za śp. Wiesława Jagiełę; 11 int. za śp. Franciszka Wójciaka(z os. Jamne Górne); 20 int. za śp. Jana Czajkę oraz gregorianki na styczeń: ks. Robertowi Bielowi i jego klasztorowi: za śp. Jana Czajkę, śp. Annę Cież, śp. Marię Urbaniak z os. Szpuntówka oraz po dwie za: śp. Józefa Farona, śp. Stanisława Czajkę.

 

 

Wszystkim Gościom oraz Parafianom życzymy Szczęśliwego Nowego Roku
i błogosławionego całego tygodnia !