1. Dzisiaj Przeżywamy święto Najświętszej Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa. Módlmy się z wszystkie katolickie rodziny, aby były domowymi Kościołami.
  2. W piątek przypada Stary Rok. Nabożeństwo na zakończenie Starego Roku o godz. 1600. Podczas uroczystej Eucharystii podziękujemy Bogu za miniony rok i przeprosimy Go za wszystkie nasze grzechy i zaniedbania. Serdecznie zapraszamy na to nabożeństwo.
  3. W piątek, Stary Rok ks. Biskup Ordynariusz udziel dyspensy od pokarmów mięsnych.
  4. W sobotę Nowy Rok będziemy świętować Uroczystość NMP Bożej Rodzicielki. Msze św. jak w każdą niedzielę.
  5. Za tydzień I niedziela miesiąca – na sumie zmiana tajemnic różańcowych oraz składka na cele parafialne. Zapraszamy w strojach góralskich.
  6. Również w przyszłą niedzielę, jak wcześniej zapowiadaliśmy, zapraszamy na godz. 1400 na Msze świętą, połączoną z błogosławieństwem rodzin i poświęceniem wody mieszkańców osiedli: Bartoszówka, Holina, Studzionki, Przełęcz Knurowska, Furcówka, Forendówki, Ustrzyk, Szpuntówka.
  7. Dziękujemy parafianom, którzy w ostatnim tygodniu zadbali o czystość kościoła i za złożone ofiary na kwiaty. Do sprzątania kościoła na najbliższy piątek na godz. 8:00 prosimy mieszkańców Furcówka: Tokarczyk Janina nr 427, Tomaśko Irena nr 427A, Hanula Małgorzata nr 425B, Kowalczyk Ewelina nr 425, Szlaga Waleria nr 424A.
  8. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej w Gościu Niedzielnym m.in. dodatek płyta z Biblią.
  9. Przekazaliśmy gregorianki na styczeń ks. Robertowi Bielowi i jego klasztorowi: 4 za śp. Janusza Jandurę, 2 za śp. Katarzynę Lupa oraz za śp. Lucynę Kurnuta i śp. Stanisława Filipiaka. Natomiast ks. Infułat Sadko będzie odprawiał  12 za śp. Bogdana Szlagę i 13 za śp. Rozalię Rusnak
  10. W środę pożegnaliśmy śp. Stanisława Filipiaka z os. Kopcówka.

 

Wszystkim Gościom oraz Parafianom
życzymy  Błogosławionych Świąt oraz Szczęśliwego Nowego roku !