1. Rozpoczęliśmy Wieki Post. Zapraszamy na nabożeństwo Drogi Krzyżowej w każdy piątek o 17:00 – po niej Eucharystia z kazaniem pasyjnym oraz o 20:00 dla młodzieży i wszystkich chętnych oraz na nabożeństwo Gorzkich Żali zapraszamy w każdą niedzielę po Mszy Świętej o godz. 9:00.
  2. Bóg zapłać za dzisiejszą składkę na cele parafialne.
  3. Przyszła niedziela to dzień modlitwy, postu i solidarności z misjonarzami. Z tej racji zbiórka do puszek na misje.
  4. W tym tygodniu zapraszamy Rodziców wraz z dziećmi na dzień katechetyczny na godz. 17.00: w środę – Dzieci Komunijne, w czwartek – klasa VII, a w piątek klasa VIII.
  5. We wtorek zapraszamy ministrantów na spotkanie na godz. 17.30.
  6. Dziękujemy parafianom, którzy w ostatnim tygodniu zadbali o czystość kościoła i za złożone ofiary na kwiaty. Do sprzątania kościoła na najbliższą sobotę na godz. 9:00 prosimy mieszkańców Ustrzyk: Kołat Stanisława nr 373, Czepiel Zofia nr 368, Chlebek Agata nr 365, Chlebek Anna nr 365A, Piszczek Natalia nr 361A; os. Szpuntówka: Urbaniak Ewa nr 361.
  7. Uzbieraliśmy do puszek na pomoc Ukrainie 16.200 złotych. Bóg zapłać.
  8. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W gościu niedzielnym m.in. o inwazji Rosji na Ukrainie. Jest również nowy jest numer Miłujcie się.
  9. Wójt Gminy Ochotnica Dolna prosi osoby, które udzieliły już schronienia uchodźcom o kontakt z Urzędem Gminy w celu wypełnienie formularza “Potwierdzenie pobytu”. Samorząd zgodnie z prawem jest zobowiązany do przekazywania aktualnej liczby cudzoziemców, którzy przebywają na terenie naszej Wszystkie szczegóły dot. przepisów prawnych związanych z udzielaniem pomocy  oraz pobytu uchodźców z Ukrainy są publikowane na stronach gminnych oraz wywieszone na tablicach ogłoszeń.
  10. Jutro o godz. 13.00 pogrzeb śp. Aleksandra Oraczka z os. Gronie. Zmarł również śp. Andrzej Pliszka, tato ks. Macieja Pliszki spod Szczecina, który ma u nas korzenie.

Wszystkim Gościom oraz Parafianom
życzymy 
błogosławionego całego tygodnia !