1. W II Niedzielę Adwentu modlimy się w intencjach chrześcijan na Wschodzie, czyli dawne Kresy Polskie.
 2. Bóg zapłać za składkę na cele parafialne.
 3. Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w Mszach Roratnych

o godz. 17.00. Pół godziny przed Mszą śpiewane są Godzinki do NMP.

 1. We czwartek przypada Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP. Msze święte o godz. 7.00, 9.00 i wieczorem o godz. 17.00.

Na Mszy św. wieczorowej odbędzie się przyjęcie do grona DSM.

 1. W liturgii Kościoła w tym tygodniu wspominać będziemy:
 • We wtorek – św. Mikołaja. Po Mszy św. wieczorowej przyjedzie do nas św. Mikołaj na saniach. Będzie miał prezenty dla grzecznych dzieci. Zapraszamy również DSM, aspirantów, ministrantów, lektorów.
 • W środę – św. Ambrożego, bpa, patrona Pszczelarzy

 

Wszystkim obchodzącym swoje imieniny i rocznice składamy najserdeczniejsze życzenia i zapraszamy do udziału w Eucharystii.

 1. Zapraszamy na spotkania katechetyczne wraz z rodzicami: w poniedziałek – Dzieci Komunijne, w środę – VII klasa, w piątek – VIII-e klasy.
 2. We czwartek po Mszy świętej wieczorowej, zapraszamy na spotkanie formacyjne kandydatów na lektorów. Natomiast na środę zapraszamy DSM.
 3. Dziękujemy parafianom, którzy w ostatnim tygodniu zadbali o czystość kościoła i za złożone ofiary na kwiaty. Do sprzątania kościoła na najbliższą sobotę na godz. 9.00 prosimy mieszkańców Bielskie: Hubiak Ewelina nr 101E: os. Czajki: Rusnak Antonina nr 99, Rusnak Marlena nr 99D, Chlipała Dorota nr 99A, Polczyk Jadwiga nr 98.
 4. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W gościu niedzielnym m.in. czym jest cnota gorliwości i zapału.
 5. Dzisiaj swoją prace na plebani kończy p. Zofia Wójciak. Serdecznie dziękujemy za tak piękną prace na rzecz parafii. Życzymy zdrowia i wielu łask Bożych. W związku z tym poszukujemy nowej Gospodyni na plebani. Prosimy zainteresowane Osoby o kontakt ks. Proboszczem.
 6. Młodzież z Szkolnego Koła Caritas przed kościołem rozprowadza świece wigilijne w cenie 10 złotych oraz zbiera dary na Ukrainę. Bóg zapłać za tak wielkie już dary na Ukrainę.
 7. Zbliża się czas ubierania szopki i choinek w Kościele. Na spotkaniu z Radą Parafialną została podjęta decyzja, że od tego roku 2 duże choinki przy Ołtarzu Głównym będą dostarczane przez kolejne dwa osiedla. W tym roku prosimy mieszkańców osiedli: Bartoszówka z Przełęczą Knurowską oraz Furcówka.
 8. W piątek pożegnaliśmy śp. Marię Chlipała z os. Forendówki.

 

Wszystkim Gościom oraz Parafianom
życzymy miłego tygodnia
!