1. W II Niedzielę Adwentu modlimy się w intencjach chrześcijan na Wschodzie, czyli dawne Kresy Polskie.
  2. Bóg zapłać za składkę na cele parafialne.
  3. Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w Mszach roratnich o godz. 17.00, 20 minut wcześniej śpiewane są Godzinki do NMP.
  4. We wtorek przypada Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP. Msze święte o godz. 7.00, 9.00, 11.00 i wieczorem o godz. 17.00. W tym dniu od godz. 12.00 do 13.00 przypada tzw. Godzina łaski. Serdecznie zapraszamy na Adorację i modlitwę do Kościoła.
  1. W liturgii Kościoła w tym tygodniu wspominać będziemy:
  • w poniedziałek – św. Ambrożego, bpa

Wszystkim obchodzącym swoje imieniny i rocznice,
składamy najserdeczniejsze życzenia, wielu łask od Boga samego
i zapraszamy do udziału w Eucharystii.

 

  1. We Wtorek w Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP na Msze św. wieczorną zapraszamy Dzieci Komunijne wraz z rodzicami. Będą poświęcone Cudowne Medaliki.
  2. Dziękujemy parafianom, którzy w tym tygodniu zadbali o czystość Kościoła i złożyli ofiary na kwiaty. Do sprzątania kościoła na najbliższą sobotę na godzinę 900, prosimy parafian z os. Ustrzyk: Chlebek Anna nr 365A, Piszczek Natalia nr 361A; os. Szpuntówka: Urbaniak Ewa nr 361, Bulanda Barbara nr 360, Czajka Stanisława nr 359.
  3. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, w Gościu Niedzielnym artykuł jak w Kościele czuje się współczesna młoda kobieta?
  4. Zakład GOMIX w tym tygodniu posprząta nasz cmentarz, dlatego jeżeli ktoś chciałby zabrać swoje żywe kwiaty, to niech to uczyni przed sprzątaniem. Można zabrać również same podstawki od kwiatów. Nie będą zbierane wrzosy i sztuczne kwiatki.
  5. W zakrystii można nabyć świece wigilijne.

 

Wszystkim Gościom oraz Parafianom
życzymy błogosławionego całego tygodnia !