1. Dzisiaj przeżywamy 2 Niedziela po Bożym Narodzeniu. Bóg zapłać za składkę na cele parafialne.
  2. We czwartek przypada uroczystość Objawienia Pańskiego, czyli Trzech Króli. Po każdej Mszy św. poświęcenie złota, kadzidła i kredy. Kredą poświęconą piszemy na drzwiach naszych domów pierwsze litery imion Trzech Mędrców C+M+B i bieżący rok 2022. Słowa te oznaczają Christus mansionem benedicat (Niech Chrystus błogosławi temu domowi). W tym roku również nie będzie kolędy misyjnej. Dlatego jeżeli ktoś pragnie pomóc dzieciom na misjach może przekazać ofiarę do puszek przed kościołem.
  3. Za tydzień przypada Niedziela Chrztu Pańskiego i zakończenie okresu Bożego Narodzenia.
  4. W tym tygodniu przypada I czwartek i piątek miesiąca. Zapraszamy na Msze św. Wotywne. Spowiedź codziennie od 16.oo. Natomiast w sobotę zapraszamy na różaniec fatimski, na godz. 16.15.
  5. Również w przyszłą niedzielę, zapraszamy na godz. 1400 na Msze świętą, połączoną z błogosławieństwem rodzin i poświęceniem wody mieszkańców osiedli: Jaszcze Dolne i Jaszcze Górne, Białówka, Czepiele, Mostkowe, Stasichy, Puchry,
  6. Dziękujemy parafianom, którzy w ostatnim tygodniu zadbali o czystość kościoła i za złożone ofiary na kwiaty. Do sprzątania kościoła na najbliższą sobotę na godz. 9:00 prosimy mieszkańców Furcówka: Liptak Bolesława nr 420, Polaczyk Anna nr 412, Chryczyk Katarzyna nr 419B, Chryczyk Maria nr 419, Król Katarzyna nr 419A.
  7. W Trzech Króli nasi Strażacy będą stać pod kościołem z kalendarzami.
  8. Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Nowym Targu poszukuje rodzin zastępczych. Szczegóły w gablocie. Serdecznie zapraszamy do tej pięknej inicjatywy wspomagania dzieci.

 

Wszystkim Gościom oraz Parafianom
życzymy  Błogosławionych i Szczęśliwego Nowego roku !