1. Dzisiaj przeżywamy 2 Niedziela po Bożym Narodzeniu. Bóg zapłać za składkę na cele parafialne.
  2. W środę przypada uroczystość Objawienia Pańskiego, czyli Trzech Króli. Po każdej Mszy św. poświęcenie złota, kadzidła i kredy. Kredą poświęconą piszemy na drzwiach naszych domów pierwsze litery imion Trzech Mędrców C+M+B i bieżący rok 2020. Słowa te oznaczają Christus mansionem benedicat (Niech Chrystus błogosławi temu domowi).
    W tym roku również nie będzie kolędy misyjnej. Dlatego jeżeli ktoś pragnie pomóc dzieciom na misjach może przekazać ofiarę na składkę w tym dniu.
  3. Za tydzień przypada Niedziela Chrztu Pańskiego i zakończenie okresu Bożego Narodzenia.
  4. Również w przyszłą niedzielę, jak wcześniej zapowiadaliśmy, zapraszamy na godz. 1400 na Msze świętą, połączoną z błogosławieństwem rodzin i poświęceniem wody mieszkańców osiedli: Jaszcze Dolne i Jaszcze Górne, Białówka, Czepiele, Mostkowe, Stasichy, Puchry,
  5. Dziękujemy parafianom, którzy w tym tygodniu zadbali o czystość kościoła i złożyli ofiary na kwiaty. Do sprzątania kościoła na najbliższą sobotę na godz. 900, prosimy parafian z os. Białówka: Adamczyk Sylwia nr 332, Jurkowska Joanna nr 331, Siuty Artur nr 329, Wójcik Małgorzata nr 328, Krzysko Teresa nr 327A, Szlaga Anna nr 324A.

 

Wszystkim Gościom oraz Parafianom życzymy 
błogosławionego całego tygodnia !