1. Dzisiaj przeżywamy II Niedzielę po Bożym Narodzeniu.
  2. Jutro przypada uroczystość Objawienia Pańskiego, czyli Trzech Króli. Po każdej Mszy św. poświęcenie złota, kadzidła i kredy. Kredą poświęconą piszemy na drzwiach naszych domów pierwsze litery imion Trzech Mędrców C+M+B i bieżący rok 2020. Słowa te oznaczają Christus mansionem benedicat (Niech Chrystus błogosławi temu domowi). Na sumie odbędzie się rozesłanie kolędników misyjnych, którzy odwiedzą nasze domy. Z góry dziękujemy tym wszystkim, którzy przyjmą kolędników w swoich domach, jak również za ofiary złożone na misje.
  3. Za tydzień przypada Niedziela Chrztu Pańskiego i zakończenie okresu Bożego Narodzenia.
  4. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W dzisiejszym Gościu Niedzielnym m.in. o cudzie wymodlonym za wstawiennictwem Stanisławy Leszczyńskiej, niezwykłej położnej, której proces beatyfikacyjny trwa.
  5. Dziękujemy parafianom, którzy w tym tygodniu zadbali o czystość Kościoła i za ofiary na kwiaty. Do sprzątania kościoła w najbliższą sobotę na godz. 900 – prosimy parafian z Iwanki: Czajka Janina nr 230, Wójciak Maria nr 228, Brusińska Maria nr 226, Chrobak Marta nr 223A, Hubiak Lucyna nr 223.
  6. Za tydzień po Mszy św. wieczornej zapraszamy na grupę biblijną.
  7. Ogłoszenie Wójta: „Od 2 stycznia 2020 r. na trasie Nowy Sącz – Ochotnica Górna, zostanie uruchomiona specjalna linia komunikacyjna. W miesiącu styczniu będzie to linia bezpłatna. Rozkład jazdy dostępny jest na stronach internetowych Gminy oraz na przystankach autobusowych.”

Wszystkim Gościom oraz Parafianom
życzymy  błogosławionego całego tygodnia !