1. Dzisiejsza niedziela to dzień modlitwy, postu i solidarności z misjonarzami. Z tej racji zbiórka do puszek na misje. Bóg zapłać za ofiary.
  2. W sobotę przypada Uroczystość św. Józefa Oblubienica NMP. Wszystkim solenizantom gratulujemy i życzymy wielu łask Bożych.
  3. Dziękujemy parafianom, którzy w ostatnim tygodniu zadbali o czystość kościoła i za złożone ofiary na kwiaty. Do sprzątania kościoła na najbliższą sobotę na godz. 9:00 prosimy mieszkańców Szpuntówka: Bulanda Sylwia nr 360, Czajka Stanisława nr 359, Piszczek Agata nr 359A, Królczyk Małgorzata nr 354, Piszczek Danuta nr 359B.
  4. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W gościu niedzielnym m.in. świadectwa przybywających do polski uchodźców z Ukrainy. Jest również Gość Extra – Ociec Pio, w cenie 10 złotych.
  5. Przekazaliśmy intencje pogrzebowe ks. Mariuszowi Michalikowi jako pomoc na Misjonarzy na Ukrainę: 8 za śp. Janusza Błachuta, 24 za śp. Stanisława Faltyna, 42 za śp. Władysława Farona, 10 za śp. Józefę Chlebek, 6 za śp. Annę Chryczyk, 13 za śp. Stanisława Chrzan, 12 za śp. Janinę Błachut, 8 za śp. Jana Polińskiego, 7 za śp. Janusza Jandurę i 8 za śp. Lucynę Kurnyta.
  6. W przyszłą niedzielę będzie można nabyć paschaliki i baranki wielkanocne Caritas.
  7. Małopolski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Karniowicach i Powiatowy w Nowym Targu zaprasza na szkolenie rolnicze, które odbędzie się w dniu 15 marca tj. we wtorek o godz. 13.00 w Wiejskim Ośrodku Kultury w Ochotnicy Górnej. Szkolenie dotyczy m.in zasady składania wniosków o płatności obszarowe i nowe prawo wodne.

Wszystkim Gościom oraz Parafianom
życzymy 
błogosławionego całego tygodnia !