1. Dzisiaj 2 niedziela zwykła. Dzisiaj rozpoczynamy tydzień modlitw o jedność Chrześcijan.
  2. Witamy wszystkich gości i tych którzy przeżywają pośród nas swoje ferie zimowe. Życzymy miłego odpoczynku w sercu Gorczańskich Gór.
  3. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy: w środę – św. Antoniego, opata, w piątek – św. Józefa Sebastiana Pelczara, bpa, Wszystkim Solenizantom składamy serdeczne życzenia, zdrowia i opieki Boga.
  4. Dziękujemy parafianom, którzy w ostatnim tygodniu zadbali o czystość kościoła i za złożone ofiary na kwiaty. Do sprzątania kościoła na najbliższą sobotę na godz. 9.00 prosimy mieszkańców Szlagi: Chrobak Zofia nr 136, Czajka Józefa nr 134, Chrobak Maria nr 134A; os. Polaki: Urbaniak Stanisława nr 133, Jagieła Maria nr 132B.
  5. Za tydzień na sumie Opłatek dla Związku Podhalan i Koła Gospodyń Wiejskich.
  6. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W Gościu Niedzielnym art. o przyszłości Funduszu Kościelnego, a wiec o zagrabionych przez państwo majątków kościelnych.
  7. Dzisiaj po Mszy św. wieczorowej odbędą się rozważania biblijne. Serdecznie zapraszamy.
  8. Serdecznie zapraszamy na spotkanie opłatkowe Osób Niepełnosprawnych i ich opiekunów w niedzielę 21 stycznia o godz. 15.00 w kościele w Łącku.
  9. Przekazaliśmy gregorianki, które będą odprawiane od 15 stycznia do 15 lutego. Ks. Mariusz Michalik – śp. Jan Jurkowski oraz ks. Robert Biel i Jego klasztor: śp. Jan Jurkowski i 3 gregorianki za śp. Mieczysława Chryczyka.
  10. Program dalszej wizyty duszpasterskiej w parafii. Szczegółowy plan można przeczytać w gablocie i na stronie parafialnej: www: ochotnicagorna.pl   Program na tydzień:

 

Wszystkim Gościom oraz Parafianom
życzymy  błogosławionego całego tygodnia !