1. Dzisiaj rozpoczynamy tydzień modlitw o jedność Chrześcijan.
  2. Witamy wszystkich gości i tych którzy przeżywają pośród nas swoje ferie zimowe. Życzymy miłego odpoczynku w sercu Gorczańskich Gór.
  3. W sobotę przypada dzień Babci a w niedzielę dzień Dziadka. Drogim Jubilatom składamy gorące życzenia i dziękujemy za wasz trud i poświęcenie dla dobra rodzin i naszej parafii.
  4. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy: we wtorek – św. Antoniego, opata, w czwartek – św. Józefa Sebastiana Pelczara, bpa, w sobotę – św. Agnieszki, dziew i męcz. Wszystkim Solenizantom składamy serdeczne życzenia, zdrowia i opieki Boga.
  5. Za dwa tygodnie nasza parafia przeżywać będzie wizytację kanoniczną ks. Bpa Leszka Leszkiewicza. Szczegółowy program znajduje się na stronie parafialnej i gablocie. Program: https://www.ochotnicagorna.pl/program-wizytacji-kanonicznej-28-29-styczen-2023-rok/
  6. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W Gościu Niedzielnym art. osobisty sekretarz papieża Benedykta XVI wspomina ostatnie chwile jego życia.
  7. Dziękujemy parafianom, którzy w ostatnim tygodniu zadbali o czystość kościoła i za złożone ofiary na kwiaty. Do sprzątania kościoła w najbliższą sobotę na godz. 9.00 prosimy mieszkańców Gabrysie: Czajka Irena nr 67, Buczek Zofia nr 71A; os. Gronie: Ludwin Małgorzata nr 51A, Rusnak Maria nr 55A, Niewiadomy Lucyna nr 55B, Jamińska Anna nr 57.
  8. Zapraszamy na spotkanie do Kościoła po Mszy św. wieczorowej: w środę – DSM, w piątek – ministrantów i lektorów.
  9. Dzisiaj o godz. 17.00 w naszym Ośrodku Kultury odbędą się jasełka, na które serdecznie zapraszamy.
  10. W przedsionku można sobie zabrać za darmo kalendarze.
  11. W piątek pożegnaliśmy śp. Romana Forendę z os. Majdówka.

 

Wszystkim Gościom oraz Parafianom życzymy  błogosławionego całego tygodnia !
Szczęść Boże!