1. Trwają ferie zimowe dla niektórych województw, w tym dla Małopolski. Witamy wszystkich gości i życzymy miłego odpoczynku w sercu Gorczańskich Gór.
  2. Z racji ferii nie ma Mszy świętej porannej, tylko wieczorem o 17.00.
  3. W przyszłą niedzielę, zapraszamy na godz. 1400 na Msze świętą, połączoną z błogosławieństwem rodzin i poświęceniem wody mieszkańców osiedli: Jurkowski Potok, Piszczkówka, Sikory, Marciny, Bielskie, Czuby, Czajki, Gronie, Gabrysie i Majdówka.
  4. W przyszłą niedzielę na sumie będziemy przeżywali uroczystość 40-lecia Związku Podhalan w naszej miejscowości. Mszy świętej będzie przewodniczył ks. bp Leszek Leszkiewicz. Z tej racji, nie ma Mszy na Jamnym zapraszamy do Kościoła. Na sumie zachęcamy w strojach góralskich.
  5. Przypominamy o obostrzeniach wynikających z epidemii: maseczki, dystans i limity.
  6. We wtorek po Mszy św. zapraszamy ministrantów i lektorów na spotkanie.
  7. W piątek mamy dzień Babci a w sobotę dzień Dziadka. Drogim Jubilatom składamy gorące życzenia i dziękujemy za wasz trud i poświęcenie dla dobra rodzin i naszej parafii. Szczęść Wam Boże!
  8. Dziękujemy parafianom, którzy w ostatnim tygodniu zadbali o czystość kościoła i za złożone ofiary na kwiaty. Do sprzątania kościoła na najbliższą sobotę na godz. 9:00 prosimy mieszkańców Furcówka: Wygrecka Lucyna nr 410B, Groń Agnieszka nr 410, Jurkowska Kinga nr 417A; os. Holina: Cebula Dorota nr 404A, Dolińska Czesława nr 405
  9. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W gościu niedzielnym m.in. kolejna płyta z kolekcji Biblia.
  10. W piątek pożegnaliśmy śp. Franciszka Jurkowskiego z os. Polaki.

Wszystkim Gościom oraz Parafianom
życzymy 
błogosławionego całego tygodnia !