1. Trzecią Niedzielą Adwentu, zwaną „Gaudete”, rozpoczynamy Okresowe Dni Modlitw o Życie Chrześcijańskie Rodzin. Będziemy się modlić o wytrwałość w kształtowaniu w sobie postawy chrześcijańskiej, w zachowaniu szlachetnych obyczajów życia i wspieraniu ubogich, chociażby przez podarunki świąteczne. W środę rozpoczynamy Nowennę do Dzieciątka Jezus.
  2. Zachęcamy do spowiedzi przed świętami, gdyż nie będzie specjalnej spowiedzi. Dlatego spowiadamy codziennie od godz. 16.00.
  3. W liturgii Kościoła w tym tygodniu wspominać będziemy:
  • w poniedziałek – św. Jana od Krzyża, zakonnika

Wszystkim obchodzącym swoje imieniny i rocznice,
składamy najserdeczniejsze życzenia, wielu łask od Boga samego
i zapraszamy do udziału w Eucharystii.

  1. Dziękujemy parafianom, którzy w tym tygodniu zadbali o czystość Kościoła i złożyli ofiary na kwiaty. Do sprzątania kościoła na najbliższą sobotę na godzinę 900, prosimy parafian z os. Szpuntówka: Piszczek Agata nr 359A, Królczyk Małgorzata nr 354, Piszczek Danuta nr 359B, Chlipała Stanisława nr 352, Dawiec Bernadetta nr 351.
  2. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, w Gościu Niedzielnym artykuł o sekretach autoportretu Matki Bożej Guadalupe.
  1. W sobotę od godz. 8.00 pojedziemy do chorych. Prosimy o zapisywanie chorych w zakrystii i o transport.
  2. W piątek przypada kolejna rocznica katastrofy samolotu Liberatora pod Pańską Przechybką. W swoich modlitwach nie zapominajmy o naszych bohaterach.
  3. W środę pożegnaliśmy śp. Stanisława Czajkę z os. Czajki. Wieczne odpoczywanie racz mu dać Panie !

Wszystkim Gościom oraz Parafianom
życzymy błogosławionego całego tygodnia !