1. Dzisiejsza niedziela jest przeżywana w Kościele w Polsce jako Niedziela Biblijna. Zachęcamy do czytania tej Księgi Życia. Natomiast przyszłą niedzielę przeżywać będziemy jako Niedzielę Dobrego Pasterza. Składka na Wyższe Seminarium Duchowne w Tarnowie. Bóg zapłać za dzisiejszą składkę.
  2. W przyszłą niedzielę na sumie Rocznica I Komunii Świętej. Spowiedź św. przed Rocznicą dla dzieci i ich rodzin w piątek od godz. 17.00. po Mszy świętej spotkanie i próba uroczystości.
  3. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominać będziemy: w poniedziałek – św. Filipa i Jakuba Apostołów, w środę uroczystość św. Stanisława, Patrona naszej Ojczyzny. Wszystkim solenizantkom, solenizantom składamy serdeczne życzenia wielu łask Bożych.
  4. Dziękujemy parafianom, którzy w ostatnim tygodniu zadbali o czystość kościoła i za złożone ofiary na kwiaty. Do sprzątania kościoła na najbliższą sobotę na godz. 9.00 prosimy parafian z os. Sikory: Jurkowska Małgorzata nr 41, Sikora Barbara nr 40A, Sikora Barbara nr 40B, Sikora Renata nr 40, Faltyn Maria nr 38A, Leśnicka Zofia nr 38.
  5. W najbliższą sobotę w kaplicy w Jamnem Msza św. o godz. 14.00 rozpoczynająca redyk wiosenny.
  6. Zachęcamy do czytania Gościa Niedzielnego, w którym możemy znaleźć wiele ciekawych artykułów m.in. Na czym polega prawdziwy kult Matki Bożej?
  7. W czwartek pożegnaliśmy śp. Bolesławę Michalik z os. Furcówka a w sobotę śp. Filipa Doleńskiego z os. Bielskie.

Wszystkim Gościom wypoczywającym na terenie naszej Parafii jak również naszym Parafianom życzymy miłego tygodnia!