1. Dzisiejsza niedziela jest przeżywana w Kościele w Polsce jako Niedziela Biblijna. Zachęcamy do czytania tej Księgi Życia. Natomiast przyszłą niedzielę przeżywać będziemy jako niedziela Dobrego Pasterza. Składka na Wyższe Seminarium Duchowne w Tarnowie.
  2. Jutro na godz. 18.00 zapraszam Dzieci Komunijne wraz z rodzicami .
  3. W przyszłą niedzielę na sumie rozpoczniemy nowennę do Ducha Świętego dla młodzieży przygotowującej się do przyjęcia sakramentu bierzmowania. Na powyższą modlitwę zapraszamy także rodziców.
  4. Zachęcamy do czytania Gościa Niedzielnego, w którym możemy przeczytać wiele ciekawych artykułów m.in. o nowych świętych męczennikach z Francji, w której odradza się wiara.
  5. Dziękujemy parafianom, którzy w ostatnim tygodniu zadbali o czystość kościoła i za złożone ofiary na kwiaty. Do sprzątania kościoła na najbliższą sobotę na godz. 9.00 prosimy parafian z os. Furcówka: Młynarczyk Elżbieta nr 416A, Bielska Stanisława nr 410, Wygrecka Lucyna nr 410B, Groń Agnieszka nr 410, Jurkowska Kinga nr 417A.
  6. Prosimy bardzo o większą segregacje śmieci ze cmentarza. Do kontenera wrzucamy znicze, plastikowe ozdoby, natomiast ziemie i trawę oraz same suche kwiaty do przygotowanego za murem przy wyjściu kontener kamienny.

 

Wszystkim Gościom wypoczywającym na terenie naszej Parafii jak również naszym Parafianom życzymy Zdrowych i Błogosławionych Świat Wielkanocnych i miłego tygodnia