1. Dzisiejsza niedziela jest przeżywana w Kościele w Polsce jako Niedziela Biblijna. Zachęcamy do czytania tej Księgi Życia. Natomiast przyszłą niedzielę przeżywać będziemy jako niedziela Dobrego Pasterza, składka na Wyższe Seminarium Duchowne w Tarnowie.
  2. We czwartek o godz. 18.00 w naszym kościele Młodzież z parafii Ochotnica Dolna i Górna przyjmie sakrament bierzmowania. Ze względu na ograniczenia zapraszamy tylko rodziców i świadków, natomiast pozostałą rodzinę zachęcamy do łączenia się przed Internetem w domach. Młodzież z naszej parafii zapraszamy wraz z rodzicami na 3 dniowe przygotowanie się do tej Uroczystości, od poniedziałku do środy o godz. 18.00. Spowiedź codzienne od 17.00. Młodzież zapraszamy już jutro do spowiedzi, aby godnie przeżyć Triduum.
  3. W tym tygodniu w Liturgii Kościoła wspominać będziemy:
  • w piątek: Uroczystość św. Wojciecha bpa i męcz, głównego Patrona Polski (nie ma postu)

Wszystkim solenizantom tego tygodnia składamy serdeczne życzenia, przede wszystkim wielu łask Bożych.

  1. Dziękujemy parafianom, którzy w ostatnim tygodniu zadbali o czystość kościoła i za złożone ofiary na kwiaty. Do sprzątania kościoła na najbliższą sobotę na godz. 9.00 prosimy parafian z os. Iwanki: Brusińska Maria nr 226, Chrobak Marta nr 223A, Hubiak Lucyna nr 223, Czajka Maria nr 219, Czajka Czesława nr 219A.
  2. W piątek na Msze św. wieczorową zapraszamy Dzieci Komunijne wraz z rodzicami.
  3. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej w Gościu Niedzielnym o projekcje rehabilitacji osób, które przeszły Covid-19.
  4. W środę pożegnaliśmy śp. Kunegundę Czajka z os. Szlagi, wczoraj zmarł śp. Stanisław Cięciwa z os. Jaszcze Górne.

Wszystkim Gościom wypoczywającym na terenie naszej Parafii jak również naszym Parafianom życzymy miłego tygodnia