1. Dzisiejsza niedziela jest przeżywana w Kościele w Polsce jako Niedziela Biblijna. Zachęcamy do czytania tej Księgi Życia. Natomiast przyszłą niedzielę przeżywać będziemy jako niedziela Dobrego Pasterza, składka na Wyższe Seminarium Duchowne w Tarnowie.
  2. Witamy w naszej wspólnocie o. Paweł Opioła, Kombonianina z Afryki, który wygłosi do nas Słowo Boże, a po Mszy św. zbierać będzie do puszek ofiary na misje.
  3. Zapraszamy ministrantów i lektorów na zbiórkę we czwartek po Mszy św. wieczorowej.
  4. W tym tygodniu w liturgii kościoła wspominamy:

W poniedziałek Uroczystość św. Wojciecha, głównego Patrona Polski, we wtorek – św. Marka Ewangelisty, w sobotę – św. Katarzynę ze Sieny. Wszystkim solenizantom tego tygodnia składamy serdeczne życzenia, przede wszystkim wielu łask Bożych.

  1. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W Gościu Niedzielnym art. o Niedzieli Biblijnej.
  2. Dziękujemy parafianom, którzy w ostatnim tygodniu zadbali o czystość kościoła i złożone ofiary na kwiaty. Do sprzątania kościoła na najbliższą sobotę na godz. 9.00 prosimy mieszkańców Furcówka: Polaczyk Małgorzata nr 412, Młynarczyk Elżbieta nr 416A, Wójciak Anna nr 410D, Piszczek Jolanta nr 410E, Wygrecka Lucyna nr 410B.
  3. Dzisiaj zapraszamy na rozważanie Biblijne po Mszy św. wieczorowej.
  4. W przyszłą niedzielę na sumie oprawę muzyczną będzie miała Kapela Ciupaga oraz dzieci ze szkółki grania p. Piotra Krzywdzińskiego. Serdecznie zapraszamy.
  5. Wczoraj pożegnaliśmy śp. Barbarę Bulandę z os. Szpuntówka.

 

Wszystkim Gościom oraz Parafianom życzymy  błogosławionego tygodnia. Szczęść Boże!