1. Dzisiejsza trzecia niedziela Wielkiego Postu jest adoracyjna. Na sumie zmiana tajemnic różańcowych. Bóg zapłać za składkę na cele parafialne.
  2. Zachęcamy do dalszego licznego udziału w Drodze Krzyżowej w każdy piątek o 17.00, a po niej Eucharystia z kazaniem pasyjnym oraz o godz. 20.00.
  3. W tym tygodniu odbędą się dni katechetyczne w ramach duchowego przygotowania do sakramentów Komunii św. i bierzmowania. Na Mszę świętą o godz. 17.00 zapraszamy dzieci, młodzież i rodziców według następującego porządku: wtorek- kl. VI, środa- kl. III- Dzieci Komunijne, czwartek- klasy VII i II Gimnazjum, piątek – klasa III Gimnazjum.
  4. Przed kościołem dzieci i młodzież z naszego Szkolnego Koła Caritas rozprowadza Caritasowskie Baranki wielkanocne oraz świece. Ofiary przeznaczone są na dzieło pomocy biednym.
  5. W sobotę rozpoczynamy nowennę prze Uroczystością św. Józefa. Natomiast za tydzień w niedzielę przypada 11. dzień miesiąca – na sumie zapraszamy na drugi dzień nowenny przed 100-leciem Odzyskania Niepodległości.
  6. Dziękujemy parafianom, którzy w ostatnim tygodniu zadbali o czystość kościoła i za złożone ofiary na kwiaty. Do sprzątania kościoła na najbliższą sobotę na godz. 9.00 prosimy parafian Sikory: Sikora Barbara nr 40a, Sikora Barbara nr 40b, Sikora Renata nr 40, Faltyn Maria nr 38a, Leśnicka Zofia nr 38.
  7. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W „Gościu Niedzielnym” artykuł św. o. Pio w walce z mocami zła.
  8. W dniu 11. marca tj. niedziela w godz. od 9.00 do 14.00 w naszej Szkole Podstawowej im. Marii Konopnickiej odbędzie się Akcja Krwiodawstwa. Zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w tym pięknym dziele. Pamiętajmy oddając krew ratujesz życie. Szczegóły na plakatach oraz na stronie naszej Szkoły i Gminy.
  9. Zarząd Wspólnoty Leśnej w Ochotnicy Górnej zaprasza udziałowców na ogólne zebranie, które odbędzie się w WOK w Ochotnicy Górnej. I termin 11. marca tj. niedziela godz. 12.15. II termin 25 marca tj. niedziela godz. 12.15.

 

Wszystkim gościom i parafianom życzymy  błogosławionego i miłego tygodnia.