1. Dzisiejsza niedziela to już 3 niedziela Wielkiego Postu, Zachęcamy do dalszego licznego udziału w Drodze Krzyżowej
    i Gorzkich żalach.
  2. W piątek przypada Uroczystość Zwiastowania Pańskiego – Dzień Świętości Życia. Serdecznie zapraszam wszystkich chętnych do podjęcia się Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. O tej Wielkiej sprawie powiemy sobie we czwartek, gdyż w piątek mamy kazanie pasyjne. W piątek z racji uroczystości nie ma postu.
  3. Dziękujemy parafianom, którzy w ostatnim tygodniu zadbali o czystość kościoła i za złożone ofiary na kwiaty. Do sprzątania kościoła na najbliższą sobotę na godz. 9:00 prosimy mieszkańców Szpuntówka: Chlipała Stanisława nr 352, Dawiec Bernadetta nr 351, Dawiec Justyna nr 351A, Piszczek Stanisława nr 350,Lupa Lidia nr 354A.
  4. W środę zapraszamy Dzieci Komunijne na zdjęcia do Obrazka komunijnego, na godz. 15.00 strojach góralskich.
  5. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W gościu niedzielnym m.in. o śmierci niewinnych osób na Ukrainie.
  6. Młodzież ze Szkolnego Koła Caritas rozprowadza dzisiaj przed kościołem paschaliki i baranki wielkanocne w cenie 7 złotych.
  7. „Wójt gminy w imieniu własnym i Ks. Rafała Zborowskiego Proboszcza Parafii Bożego Miłosierdzia we Lwowie bardzo dziękuje wszystkim, którzy zaangażowali się zbiórkę pomocy humanitarnej. Skala zebranej pomocy robi ogromne wrażenie i jest miarą Waszej dobroci, ogromnej wrażliwości i solidarności z mieszkańcami  objętej wojną Ukrainy.

Pomoc Humanitarna wysłana w czwartek, dotarła w sobotę (wczoraj) o godzinie 19:00 do Lwowa i natychmiast trafi do matek i dzieci m. in. na Dworcu Kolejowym we Lwowie.”

  1. Dzisiaj pogrzeb o godz. 14.00 śp. Czesława Walasika z os. Ustrzyk.

 

Wszystkim Gościom oraz Parafianom
życzymy 
błogosławionego całego tygodnia !