1. Trwają ferie zimowe dla naszego województwa. W związku z tym w tygodniu nie będzie Mszy rano tylko wieczorem o godz. 17.00. Witamy wszystkich gości i życzymy miłego odpoczynku w sercu Gorczańskich Gór.
  2. W czwartek rozpoczniemy Triduum przed niedzielną uroczystością Ofiarowania Pańskiego czyli Matki Bożej Gromnicznej. W tym okresie na Msze św. wieczorne zapraszamy szczególnie wszystkie panie, a więc matki, niewiasty oraz niezamężne kobiety. Na każdej Mszy św. niedzielnej poświęcimy gromnice.
  3. W tym tygodniu przypada I sobota, zapraszamy na godz. 16.30 – różaniec fatimski oraz I niedziela – na sumie zmiana tajemnic różańcowych. Zapraszamy w strojach góralskich.
  4. Również za tydzień na Skałce w Gazdówce wojtyłowej Msza św. w 65 r. pobytu ks. Karola Wojtyły.
  5. Jutro wyjątkowo Msza św. wieczorowa o godz. 16.00.
  6. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy: we wtorek – św. Tomasza z Akwinu, w środę – rocznica poświęcenia katedry w Tarnowie, w piątek – św. Jana Bosko. Wszystkim Solenizantom składamy serdeczne życzenia, zdrowia i opieki Boga.
  7. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W dzisiejszym „Gościu Niedzielnym” m.in. o słowach Papieży, które wygłosili w obozie Auschwitz.
  8. Dziękujemy parafianom, którzy w tym tygodniu zadbali o czystość Kościoła i za ofiary na kwiaty. Do sprzątania kościoła w najbliższą sobotę na godz. 900 – prosimy parafian z os. Skałka: Jurkowska Maria nr 202, Kołaciak Bernadetta nr 190; os. Jamne Górne: Szlaga Anna nr 187, Rusnak Urszula nr 188, Czajka Dominika nr 200.
  9. Na feriach będziemy odprawiać intencje pogrzebowe za śp. Władysława Sikorę: ks. Proboszcz 9 intencji, a ks. Jacek 8 intencji. Natomiast przekazaliśmy gregorianki na luty Robertowi Bielowi i Jego klasztorowi: śp. Anna Jamińska i śp. Ewa Doleńska oraz ks. Mariuszowi Michalikowi: śp. Anna Jamińska.
  10. W środę pożegnaliśmy śp. Ewę Doleńską z os. Bielskiego.

 

Wszystkim Gościom oraz Parafianom
życzymy  błogosławionego całego tygodnia !