1. Dzisiejsza niedziela w naszej diecezji to niedziela synodalna. Natomiast w całym Kościele to dzień solidarności z misjonarzami. Wspomagajmy ich naszymi modlitwami.
  2. W tym tygodniu przypada I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca. Spowiedź przed pierwszym piątkiem dla dzieci i młodzieży gimnazjalnej w środę i czwartek od godz. 16.00. Prosimy rodziców o przypilnowanie. W piątek zostawmy czas na spowiedź dla dojeżdżających ze szkół i pracy. Zapraszamy na adorację godzinę przed Mszą świętą w czwartek i w piątek. Zapraszamy również na nabożeństwo pierwszosobotnie – wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi,  o godz. 16.30 – Różaniec.
  3. Za tydzień przypada I niedziela marca; o godz. 11.00 zmiana tajemnic różańcowych oraz składka na cele parafialne. Zapraszamy również w strojach góralskich, oprawę przenosimy na święta.
  4. Zachęcamy do dalszego licznego udziału w Drodze Krzyżowej w każdy piątek o 17.00, a po niej w Eucharystii z kazaniem pasyjnym oraz w Drodze Krzyżowej o godz. 20.00.
  5. Dziękujemy parafianom, którzy w ostatnim tygodniu zadbali o czystość kościoła i za złożone ofiary na kwiaty. Do sprzątania kościoła na najbliższą sobotę na godz. 9.00 prosimy parafian z os. Marciny: Niewiadomy Katarzyna nr 45, Niewiadomy Joanna nr 45A, Jagieła Maria nr 43A, Nogawka Krystyna nr 44; oraz z os. Sikory: Jurkowska Elżbieta nr 41.
  6. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W „Gościu Niedzielnym” dodatek – płyta z tekstem ks. Prof. Józefa Tischnera.
  7. W piątek pożegnaliśmy śp. Marię Jamińską z os. Jamne Dolne.
  8. Przekazaliśmy ks. Robertowi Bielowi 2 gregorianki: w dn. 03.03.- 02.04. –za  śp. Marię Jamińską i za śp. Józefa Jurkowskiego.