Rocznica Poświęcenia Kościoła

  1. Dzisiaj przeżywamy Rocznicę Poświęcenia naszego Kościoła. Dziękujmy Bogu za wszystkich, którzy ten Kościół budowali oraz prośmy za całą naszą wspólnotę parafialną, by wszyscy z tego świętego miejsca zawsze chętnie korzystali i byli za niego odpowiedzialni. W naszej Diecezji jest to również niedziela synodalna.
  2. W czwartek Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze św. o godz. 7.00, 9.00, 11.00 oraz o 14.00 połączona z nieszporami żałobnymi i procesją na cmentarz z różańcem i wypominkami. Przy wejściu na cmentarz od rana lektorzy będą zbierali ofiary dla WSD w Tarnowie. W imieniu Księdza Rektora dziękujemy za każdą ofiarę.
  3. W piątek Dzień Zaduszny, czyli wspominamy wszystkich wiernych zmarłych. Msze św. o godz. 7.00, 9.00 oraz 17.00. W Oktawie Wszystkich Świętych różaniec z wypominkami w procesji na cmentarz, po Mszy Św. wieczorem.
  4. W tym tygodniu również przeżywamy I czwartek, piątek, sobotę i niedziele listopada. Zapraszamy na Msze św. wotywne. Spowiedź pół godziny przed każda Msza świętą. Natomiast przed Uroczystością Wszystkich Świętych spowiedź we wtorek i środę od 16.00. Zapraszamy szczególnie dzieci i młodzież.
  5. Za tydzień zmiana tajemnic różańcowych o godz. 11.00 . Zapraszamy w strojach góralskich. Natomiast składka przeznaczona na cele parafialne.
  6. Dziękujemy parafianom, którzy w tym tygodniu zadbali o czystość kościoła i za złożone ofiary na kwiaty. Do sprzątania Kościoła w najbliższą sobotę na godz. 900 – prosimy parafian os. Iwanki: os. Zawady: Wąchała Małgorzata nr 216, Koch Lucyna nr 214, Kurzeja Andrzej nr 215, Wygrecka Helena nr 205A, Urbaniak Stanisława nr 204A.
  7. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, która znajduje się w przedsionku kościoła. W Gościu Niedzielnym in. art. o odpustach za zamrłych.
  8. Przekazaliśmy intencje pogrzebowe dla ks. Infułata Zdzisława Sadko do Tarnowa: 13 śp. Stanisław Czajka, 7 int. śp. Rozalia Czajka.
  9. Ogłoszenie z Policji:

Wszystkim Gościom oraz Parafianom życzymy dobrej niedzieli i błogosławionego całego tygodnia.