1. Przed nami ostatnie dni adwentu. Serdecznie zapraszamy na Roraty i nowennę do Dzieciątka Jezus. W piątek o godz. 8.00 udamy się do chorych. Prosimy o dwa samochody.
  2. W sobotę Wigilia. W tym dniu Msza roratnia rano o godz. 7.00. Wieczorem zasiądziemy do stołu wigilijnego w gronie rodzinnym. Rozpocznijmy wspólną modlitwą i łamaniem opłatkiem. Zachowajmy też w tym dniu tradycyjny post od pokarmów mięsnych. Niech podczas Wigilii nie będzie używania alkoholów pod żadną postacią. Uroczysta Pasterka o godz. 24.00 poprzedzona będzie Małą Jutrznią o godz. 23.30. Zapraszamy w te piękne święta w strojach góralskich.
  3. Przyszła niedziela to uroczystość Bożego Narodzenia. Msze święte jak w każdą niedzielę.
  4. Wszystkim solenizantom nadchodzącego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia wielu łask Bożych. A wśród nich ks. dr. Adamowi Sroce, Ojcu Duchownemu z WSD w Tarnowie, który pomaga w naszej parafii.
  5. Dziękujemy parafianom, którzy w ostatnim tygodniu zadbali o czystość kościoła i za złożone ofiary na kwiaty. Do sprzątania kościoła w najbliższy piątek na godz. 18.00 ( z racji Wigilii) prosimy parafian z os. Piszczkówka: Witkowska Maria nr 37A, Faron Kinga nr 37, Szlaga Janina nr 36A, Forenda Maria nr 36, Piszczek Renata nr 35.
  6. Zapraszamy do czytania Gościa niedzielnego, w którym możemy przeczytać o nowym metropolicie w Krakowie.

Wszystkim parafianom i gościom życzymy miłej niedzieli i błogosławionego tygodnia.  Szczęść Boże!