1. Dziś IV niedziela adwentu oraz Wigilia. Msze św. tylko do południa. Wieczorem zasiądziemy do stołu wigilijnego w gronie rodzinnym. Rozpocznijmy wspólną modlitwą i łamaniem opłatkiem. Zachowajmy też w tym dniu tradycyjny post od pokarmów mięsnych. Niech podczas Wigilii nie będzie używania alkoholów pod żadną postacią. Uroczysta Pasterka o godz. 24.00 poprzedzona będzie Małą Jutrznią o godz. 23.30.
  2. Jutro Uroczystość Bożego Narodzenia. Msze święte jak w każdą niedzielę.
  3. Natomiast we wtorek drugi dzień świat – św. Szczepana nie ma Mszy w Jamnym oraz po południu o godz. 16.00.
  4. Dziękujemy parafianom, którzy w ostatnim tygodniu zadbali o czystość kościoła i za złożone ofiary na kwiaty. Do sprzątania kościoła na najbliższą sobotę na godz. 900 prosimy mieszkańców Jamne Górne: Faron Zofia nr 154a, Faron Anna, Szlaga Elzbieta nr 152, Szlaga Zofia nr 152A, Szlaga Maria nr 153.
  5. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej w Gościu Niedzielnym wiele dodatków w cenie 15 złotych.
  6. Bóg zapłać za dary pod choinkę Paczuszka dla Maluszka dla podopiecznych Domu Pomocy Społecznej dla Osób Niepełnosprawnych w Białce Tatrzańskiej. Dziękuję p. Rusnarczykowi z Jamnego za odwiezienie.
  7. W środę rozpoczniemy wizytę duszpasterską w parafii. Szczegółowy plan można przeczytać w gablocie i na stronie parafialnej: https://www.ochotnicagorna.pl/porzadek-koledy-2023-2024/

 

Wszystkim Gościom oraz Parafianom
życzymy  błogosławionego całego tygodnia !