1. Dziś IV niedziela adwentu oraz Wigilia. Msze św. tylko do południa. Wieczorem zasiądziemy do stołu wigilijnego w gronie rodzinnym. Rozpocznijmy wspólną modlitwą i łamaniem opłatkiem. Zachowajmy też w tym dniu tradycyjny post od pokarmów mięsnych. Niech podczas Wigilii nie będzie używania alkoholów pod żadną postacią. Uroczysta Pasterka o godz. 24.00 poprzedzona będzie Małą Jutrznią śpiewaną przez scholę o godz. 23.30.
  2. Jutro Uroczystość Bożego Narodzenia. Msze święte jak w każdą niedzielę.
  3. Natomiast we wtorek drugi dzień świąt – wspomnienie św. Szczepana nie ma Mszy w Jamnem oraz po południu o godz. 16.00.
  4. Wszystkim solenizantom nadchodzącego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia wielu łask Bożych. A wśród nich ks. dr Adamowi Sroce, ojcu Duchownemu z WSD w Tarnowie, który pomaga w naszej parafii.
  5. Dziękujemy parafianom, którzy w ostatnim tygodniu zadbali o czystość kościoła i za złożone ofiary na kwiaty. Do sprzątania kościoła w najbliższą sobotę na godz. 9.00 zapraszamy mieszkańców os. Czajki: Franczyk Zofia nr 97, Franczyk Małgorzata nr 97A, Polak Janina nr 98, Giblak Anna nr 94; os. Czuby: Jurkowska Beata nr 93, Czajka Bronisława nr 92.
  6. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, która znajduje się w przedsionku kościoła. Dzisiaj „Gość Niedzielny” na Boże Narodzenie i Nowy Rok w cenie 8 złotych. W Gościu obrazek z modlitwą przy wigilijnym stole.

Wszystkim parafianom i gościom życzymy miłej niedzieli i błogosławionego tygodnia. Szczęść Boże!