1. Przeżywamy dzisiaj Niedzielę Dobrego Pasterza, rozpoczynającą tydzień modlitw o powołania do służby Bożej w Kościele. Bóg zapłać za składkę na cele parafialne.
  2. Za tydzień w naszej Parafii na sumie Rocznica I Komunii świętej. Spowiedź dla dzieci i ich rodzin w piątek o godz.17.00. po Mszy świętej spotkanie i próba uroczystości.
  3. W sobotę przypada 13 maja – 100 lecie Objawienia się Matki Bożej w Fatimie. Rozpoczniemy te piękne nabożeństwa każdego 13 dnia do października. W tym dniu nabożeństwo majowe wyjątkowo o godz. 17.30, bo po Mszy procesja wokół Kościoła z Figurką Matki Bożej Fatimskiej. Serdecznie zapraszamy.
  4. Zachęcamy do odprawiana  nabożeństwa majowego przy Kapliczkach oraz do udziału w Kościele..
  5. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominać będziemy: w poniedziałek, Uroczystość św. Stanisława Biskupa i męczennika Głównego Patrona Polski i naszej Diecezji. Wszystkim solenizantkom, solenizantom składamy serdeczne życzenia, wielu łask Bożych.
  6. Dziękujemy parafiankom, które w ostatnim tygodniu zadbały o czystość kościoła i za złożone ofiary na kwiaty. Do sprzątania kościoła na najbliższą sobotę na godz. 9.00 prosimy parafian z os. Białówka: Doleńska Maria nr 333, Bielska Maria nr 332, Jurkowska Joanna nr 331, Siuty Artur nr 329, Wójcik Małgorzata nr 328, Krzyśko Teresa nr 327A.
  7. Zachęcamy do czytania Gościa Niedzielnego, w którym możemy przeczytać m.in. o pasterstwie w naszej miejscowości i o Bacy Jarku Buczku.
  8. Nasza parafia organizuje pielgrzymkę do Polskiej Fatimy, czyli Sanktuarium Maryjne na Krzeptówkach w Zakopanem w związku 100-leciem objawień. Wyjazd 14 maja tj. niedziela o godz. 14.30. w drodze powrotnej wstąpimy do Gaździny Podhala w Ludźmierzu. Zapisy w zakrystii.

 

 Wszystkim Gościom wypoczywającym na terenie naszej Parafii jak również naszym Parafianom życzymy błogosławionego i miłego Tygodnia