1. Przeżywamy dzisiaj Niedzielę Dobrego Pasterza, rozpoczynającą tydzień modlitw o powołania do służby Bożej w Kościele. Bóg zapłać za składkę na Wyższe Seminarium Duchowne w Tarnowie.
  2. Dziś również w Ochotnicy Dolnej odpust parafialny.
  3. Jutro przypada 13. maja, wieczorem rozpoczniemy nabożeństwa Fatimskie, które będą trwać do 13. października. Po Mszy św. pójdziemy z Figurą Matki Bożej Fatimskiej wokół kościoła. Zapraszamy dzieci komunijne oraz pozostałe dzieci, jak również wszystkich czcicieli Matki Bożej Fatimskiej. O godz. 17.45 nabożeństwo majowe.
  4. Za tydzień na Mszy św. 9.00 rozpoczniemy nowennę do Ducha Świętego przed Bierzmowaniem, które odbędzie się w naszej parafii dla młodzieży z parafii Ochotnica Dolna i Górna 28 maja – tj. wtorek – o godz. 15.30. Zapraszamy Młodzież wraz z rodzicami.
  5. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominać będziemy: we wtorek – święto św. Macieja Apostoła, w środę – św. Zofii, w czwartek – święto św. Andrzeja Boboli, w sobotę – św. Stanisława Papczyńskiego. Wszystkim solenizantkom i solenizantom , a szczególnie Pani Gospodyni Zofii – składamy serdeczne życzenia wielu łask Bożych.
  6. Dziękujemy parafianom, którzy w ostatnim tygodniu zadbali o czystość kościoła i za złożone ofiary na kwiaty. Do sprzątania kościoła na najbliższą sobotę na godz. 9.00 prosimy parafian z os. Piszczkówka: Witkowska Maria nr 37A, Faron Kinga nr 37, Szlaga Janina nr 36A, Forenda Maria nr 36, Piszczek Renata nr 35.
  7. Zachęcamy do czytania Gościa Niedzielnego, w którym możemy przeczytać wiele ciekawych artykułów m.in. o tajemnicach fatimskich.
  8. Przekazaliśmy ks. Kazimierzowi Trybule 22 intencje pogrzebowe za śp. Marię Błachut.

Wszystkim Gościom wypoczywającym na terenie naszej Parafii jak również naszym Parafianom życzymy błogosławionej niedzieli i miłego tygodnia.