1. Przeżywamy dzisiaj Niedzielę Dobrego Pasterza, rozpoczynającą tydzień modlitw o powołania do służby Bożej w Kościele.
  2. Bóg zapłać za dzisiejszą składkę na Wyższe Seminarium Duchowne w Tarnowie.
  3. Zapraszamy ministrantów na spotkanie w środę po Mszy świętej wieczorowej.
  4. W tym tygodniu w liturgii kościoła wspominamy:

We wtorek Uroczystość św. Wojciecha, głównego Patrona Polski, we czwartek – św. Marka Ewangelisty. Wszystkim solenizantom tego tygodnia składamy serdeczne życzenia, przede wszystkim wielu łask Bożych.

  1. Dziękujemy parafianom, którzy w ostatnim tygodniu zadbali o czystość kościoła i za złożone ofiary na kwiaty. Do sprzątania kościoła na najbliższą sobotę na godz. 9.00 prosimy mieszkańców Gabrysie: Mikołajczyk Elżbieta nr 69A, Czajka Irena nr 67, Buczek Zofia nr 71A; os. Gronie: Ludwin Małgorzata nr 51A, Rusnak Maria nr 55A,
  2. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W gościu niedzielnym m.in. art. o watykańskiej deklaracji o godności człowiek. Jest również nowy extra gość – Historia Kościoła.
  3. W środę pożegnaliśmy śp. Stanisława Urbaniaka z os. Szpuntówka.
  4. Rodzina rocznej Wiktorii Wróbel z Nowego Sącza chorej na rdzeniowy zanik mięśni, tzw. SMA typu 0, dla której zbieraliśmy ofiary do puszek, pragnie poinformować, że w dniu 11 kwietnia, po nieco ponad roku, udało się zakończyć zbiórkę, której celem było zebranie kwoty ponad 10 mln złotych. Rodzina i wolontariusze wyrażają ponownie wdzięczność za wszelkie wsparcie okazane Wiktorii. Zapewniają nas o modlitwie.
  5. Firma ZIBUD ogłasza, że od jutra do czwartku droga przez Przełęcz będzie zamknięta w godzinach 7.30 do 20.00. Będzie nakładana nowa nawierzchnia asfaltowa.

 

Wszystkim Gościom oraz Parafianom życzymy  błogosławionego całego tygodnia !

Szczęść Boże!