1. Przeżywamy dzisiaj Niedzielę Dobrego Pasterza, rozpoczynającą tydzień modlitw o powołania do służby Bożej w Kościele.
  2. W sobotę rozpoczynamy nabożeństwo majowe, które w dni powszechne będą sprawowane przed Mszą św. o godz. 17.45, a w niedziele po 9.00. Zachęcamy do odprawiana tego pięknego nabożeństwa przy Kapliczkach przy zachowaniu ostrożności.
  3. W tym tygodniu przypada I sobota i niedziela miesiąca. Zapraszamy na Msze św. wotywne. W I sobotę różaniec wynagradzający o godz. 17.15. Za tydzień na sumie zmiana tajemnic różańcowych. Składka na cele parafialne. Zapraszamy w pięknych strojach góralskich.
  4. W tym tygodniu w Liturgii Kościoła wspominać będziemy:
  • w czwartek: św. Katarzyny ze Sieny
  • w sobotę : św. Józefa Rzemieślnika

Wszystkim solenizantom tego tygodnia składamy serdeczne życzenia, przede wszystkim wielu łask Bożych.

  1. Dziękujemy parafianom, którzy w ostatnim tygodniu zadbali o czystość kościoła i za złożone ofiary na kwiaty. Do sprzątania kościoła na najbliższą sobotę prosimy Rodziców Dzieci Komunijnych.
  2. W czwartek na Msze św. wieczorową zapraszamy Dzieci Komunijne wraz z rodzicami.
  3. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej w Gościu Niedzielnym artykuł: O, gdybym wcześniej miała kierownika duchowego.
  4. Przekazaliśmy gregorianki na maj ks. Robertowi Bielowi i jego klasztorowi: 3 za śp. Józef Chrobak, oraz śp. Kunegundę Czajka i śp. Stanisław Cięciwa.

 

Wszystkim Gościom wypoczywającym na terenie naszej Parafii jak również naszym Parafianom życzymy miłego tygodnia