1. Przeżywamy dzisiaj niedzielę „Laetare”, czyli radości z bliskiego już czasu Paschy naszego Pana Jezusa Chrystusa.
  2. Zachęcamy do dalszego licznego udziału w Drodze Krzyżowej w każdy piątek o 17.00, a po niej Eucharystia z kazaniem pasyjnym oraz Droga Krzyżowa o godz. 20.00.
  3. Dziękujemy parafianom, którzy w ostatnim tygodniu zadbali o czystość kościoła i za złożone ofiary na kwiaty. Do sprzątania kościoła dolnego i górnego na najbliższą sobotę na godz. 9.00 prosimy parafian z osiedla Piszczkówka: Witkowska Maria nr 37a, Faron Kinga nr 37, Szlaga Janina nr 36a, Forenda Maria nr 36, Piszczek Renata nr 35, Jagieła Maria nr 33a, Giemzik Małgorzata nr 35a, Żółtek Bożena nr 33; i z osiedla Potok Jurkowski: Piszczek Irena nr 31a, Jurkowska Anna nr 31.
  4. Dzisiaj na sumie drugi dzień modlitwy za Ojczyznę.
  5. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W „Gościu Niedzielnym” artykuł o ograniczeniu handlu w niedzielę.
  6. Przypominamy, że dzisiaj w naszej Szkole Podstawowej im. Marii Konopnickiej od 9.00 do 14.00 w odbędzie się Akcja Krwiodawstwa. Zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w tym pięknym darze. Pamiętajmy, że oddając krew, ratujemy życie.
  7. Dziękujemy Panu Piotrowi Kapłaniakowi ze Studzionek za piękny dar -kapliczkę wykonaną dla figury Matki Bożej Fatimskiej. Bóg zapłać.
  8. W najbliższą sobotę po Mszy świętej wieczorowej spotkanie Związku Podhalan w WOK.

Wszystkim gościom i parafianom życzymy  błogosławionego i miłego tygodnia!