1. Przeżywamy dzisiaj niedzielę „Laetare”, czyli radości z bliskiego już czasu Paschy naszego Pana Jezusa Chrystusa.
  2. Z racji niedzieli Wielkiego Postu, jutro przypada uroczystość św. Józefa.
  3. W piątek o godz. 19.30 w ramach Drogi Krzyżowej będzie można zobaczyć Misterium Meki Pańskiej w wykonaniu Amatorskiego Teatru działającego przy MOK Szczawnica. Serdecznie zapraszamy. Po przedstawieniu będzie można wesprzeć artystów.
  4. W sobotę przypada Uroczystość Zwiastowania Pańskiego – Dzień Świętości Życia. Serdecznie zapraszam wszystkich chętnych do podjęcia się Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. O tej Wielkiej sprawie powiemy sobie na Mszy wieczorowej, podczas której otrzymacie deklaracje i odmówimy specjalną modlitwę.
  5. Za tydzień składka na WSD w Tarnowie.
  6. Zapraszamy na spotkanie po Mszy św. wieczorowej, we wtorek – DSM.
  7. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W Gościu Niedzielnym art. o wielkiej reakcji na niesprawiedliwe i krzywdzące oskarżenia pod adresem św. Jana Pawła II.
  8. Dziękujemy parafianom, którzy w ostatnim tygodniu zadbali o czystość kościoła i złożone ofiary na kwiaty. Do sprzątania kościoła na najbliższą sobotę na godz. 9.00 prosimy mieszkańców Potok Jurkowski: Faltyn Ewa nr 29, Groń Janina nr 28, Gołdyn Maria nr 27, Sikora Maria nr 26, Urbaniak Krystyna nr 25.
  9. W zakrystii można nabyć paschaliki i baranki wielkanocne.
  10. W najbliższą sobotę i niedzielę Rada Parafialna wraz ze Strażakami będą prowadzić zbiórkę po naszych domach na rzecz budowy nowego kościoła w Ochotnicy Dolnej. Na każde osiedle będzie lista z darczyńcami. Zachęcamy was do wsparcia tej inicjatywy. Niech to będzie wyraz naszej wdzięczności za pomoc materialną jaką Parafianie z Ochotnicy Dolnej okazali podczas budowy naszego kościoła. Oni również chodzili po domach i zbierali ofiary na budowę. W związku z tym ogłoszeniem zapraszamy dzisiaj po Mszy świętej wieczornej na spotkanie na plebanie Radę Parafialną i przedstawicieli Straży Pożarnej.
  11. Przekazaliśmy ks. Mariuszowi Michalikowi intencje pogrzebowe: 47 za śp. Grzegorza Wójciaka i 12 za śp. Stanisławę Furca.

 

Wszystkim Gościom oraz Parafianom życzymy  błogosławionego całego tygodnia !

Szczęść Boże!