1. W najbliższy wtorek młodzież klas III gimnazjum otrzyma sakrament  bierzmowania w Krościenku o godz. 15.30. Dlatego też u nas nie będzie Mszy wieczorowej.
  2. Od jutra Msza wieczorowa o godz. 18.00.
  3. Przyszła niedziela to I niedziela miesiąca. Na sumie zmiana tajemnic różańcowych. Zapraszamy w strojach regionalnych. Składka na cele remontowe w parafii. Przeżywać też będziemy I sobotę miesiąca. Zapraszamy na nabożeństwo fatimskie. Rozpoczęcie różańcem o godz. 17.30.
  4. Dziękujemy parafianom, którzy w ostatnim tygodniu zadbali o czystość kościoła i za złożone ofiary na kwiaty. Do sprzątania kościoła w najbliższą środę na godz. 17.00 zapraszamy rodziców młodzieży bierzmowanej.
  5. W zakrystii jest jeszcze parę baranków wielkanocnych oraz świec – paschalików.
  6. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W Gościu Niedzielnym artykuł: o 9 osobowej rodzinie Ulmów, którzy za ratowanie Żydów zostali zamordowani przez niemieckich okupantów.
  7. Drodzy Parafianie, Panowie z Krakowa założyli nam piękne witraże. Zdjęcia poszczególnych okien witrażowych będą przedstawione na naszej stronie parafialnej. We wtorek firma zdemontuje rusztowania. Podczas prac panowie zauważyli pewne pęknięcia na szczycie kościoła. Dziękuję firmie Pana Wojciecha Lupy za podjęcie się pracy przy nałożeniu nowego tynku i pomalowanie tego tynku. Bóg zapłać za bezinteresowną prace na rzecz naszego kościoła.
  8. Wiejski Ośrodek Kultury zaprasza do wzięcia udziału w wielkanocnych konkursach W Niedzielę Palmową. Oprócz tradycyjnych palm zachęcamy do wykonania i przyniesienia stroików i ozdób świątecznych. Rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się w Niedzielę Palmową po sumie.
  9. Ogłoszenie Wójta:

                    Wszystkim gościom i parafianom życzymy  błogosławionego i miłego tygodnia!