1. Przeżywamy dzisiaj niedzielę „Laetare”, czyli radości z bliskiego już czasu Paschy naszego Pana Jezusa Chrystusa.
  2. W zakrystii można nabyć baranki wielkanocne w cenie 7 złotych.
  3. W związku ze zmianą czasu, od jutra Msze św. wieczorowe o godz. 18.00, a adoracja od godz. 17.00. zapraszamy.
  4. W tym tygodniu przeżywamy: pierwszy piątek, sobotę i niedzielę miesiąca. Zapraszamy na Msze święte wotywne. Przypominamy, że spowiedź święta będzie codziennie od godziny 17.00. Dzieci i młodzież zapraszamy do spowiedzi w środę i czwartek. W pierwszą sobotę o godzinie 17.15 różaniec wynagradzający. Natomiast w przyszłą niedzielę na sumie zmiana tajemnic różańcowych oraz składka na cele parafialne. Zapraszamy w strojach góralskich.
  5. Dziękujemy parafianom, którzy w ostatnim tygodniu zadbali o czystość kościoła i za złożone ofiary na kwiaty. Do sprzątania kościoła na najbliższą sobotę na godz. 9:00 prosimy mieszkańców Studzionki: Chrobak Elżbieta nr 347, Król Zofia nr 348, Kapłaniak Bożena nr 349, Błachut Lucyna nr 70, Siuta Danuta nr 344.
  6. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W gościu niedzielnym m.in. artykuł o poświęceniu Rosji i Ukrainy Niepokalanemu Sercu Maryi.
  7. Zapraszamy dzisiaj po Mszy św. wieczorowej na spotkanie Grupy Biblijnej.
  8. Przekazaliśmy gregorianki na kwiecień ks. Robertowi Bielowi i jego Klasztorowi: za śp. Franciszka Kotelnickiego, 2 za śp. Franciszkę Puchomirską i 2 za śp. Czesława Walasika.
  9. Odnawiamy ściany Kościoła wewnątrz, na razie zakrystie i inne mniejsze pomieszczenia z tyłu. Dziękujemy firmie p. Janusza Chryczyka za prace malarskie.
  10. Dzisiaj o godz. 14.00 pogrzeb śp. Honoraty Jagieła z os. Jamne Górne.

 

Wszystkim Gościom oraz Parafianom
życzymy 
błogosławionego całego tygodnia !