1. Dzisiaj rozpoczyna się okres tzw. Przedpościa, czyli nabożeństwo 40-godzinne. Przed południem po każdej Mszy św. będzie godzinna adoracja Najświętszego Sakramentu, na którą zapraszamy tych, którzy byli na danej Mszy św. Od 13 do 15 będzie przerwa w adoracji. Natomiast o godz. 1500 rozpocznie się dalsza adoracja, zapraszamy wtedy wszystkich czcicieli Miłosierdzia Bożego oraz tych którzy uczestniczyć będą na Mszy św. o godz. 1600. Tak będzie również przez kolejne dwie niedziele.
  2. We wtorek przypada święto Ofiarowania Pańskiego, czyli Matki Bożej Gromnicznej. Na każdej Mszy poświęcimy gromnice. Jutro ostatnie nabożeństwo przed ta uroczystością zapraszamy Matki, Kobiety i Dziewczęta.
  3. W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek, sobota i niedziela miesiąca. Spowiedź przed pierwszym piątkiem dla dzieci i młodzieży w środę i czwartek od godz. 16.00. Piątek zostawmy dla dorosłych. Zapraszamy na codzienna adorację od godz. 16.00. w I sobotę o godz. 16.15 różaniec fatimski. Natomiast w przyszłą niedziele na sumie zmiana tajemnic różańcowych oraz składka na cele parafialne. Zapraszamy w strojach góralskich.
  4. We wtorek zapraszamy na Msze wieczorną Dzieci Komunijne wraz z rodzicami. Po Mszy będziemy rozbierać choinki i szopkę. Natomiast Młodzież wraz z rodzicami klasy VII zapraszamy w czwartek, a klasy VIII w piątek.
  5. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy: w środę – św. Błażeja – błogosławieństwo świec i gardła, w piątek – św. Agaty – poświęcenie, chleba, wody i soli, w sobotę– św. Pawła Miki i Towarzyszy. Wszystkim Solenizantom składamy serdeczne życzenia, zdrowia i opieki Boga.
  6. Dziękujemy parafianom, którzy w tym tygodniu zadbali o czystość kościoła i złożyli ofiary na kwiaty. Do sprzątania kościoła na najbliższą sobotę na godz. 900, prosimy parafian  z os. Stasichy: Błachut Maria nr 314A, Runger Stanisława nr 313, Faltyn Michalina nr 312, Faltyn Janina nr 312A; os. Puchry: Szlaga Anna nr 309A.
  7. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W Gościu Niedzielnym jest m.in. artykuł: niektórzy twierdzą, że młodzieży nie da się wychować – o świętych, którzy udowodnili, że to nie prawda
  8. Przekazaliśmy gregorianki na luty dla ks. Roberta Biela i jego Klasztorowi: 3 za śp. Stanisława Chrobaka, 2 za śp. Krzysztofa Czajkę oraz za śp. Marię Polak

Wszystkim Gościom oraz Parafianom życzymy 
błogosławionego całego tygodnia !