1. Przeżywamy dziś święto Ofiarowania Pańskiego, czyli Matki Bożej Gromnicznej. Msze święte jak w każdą niedzielę. Na wszystkich Mszach świętych będzie poświęcenie gromnic. Ten dzień jest również Dniem Życia Konsekrowanego. Dziękujemy Dobremu Bogu za wszystkie Siostry zakonne i Kapłana zakonnika pochodzących z naszej parafii. Modlimy się dziś za nich oraz prosimy o nowe powołania.
  2. Trwają ferie zimowe dla naszego województwa. W związku z tym w tygodniu nie będzie Mszy rano tylko wieczorem o godz. 17.00. Wyjątek stanowi I piątek. Witamy wszystkich gości i życzymy miłego odpoczynku w sercu Gorczańskich Gór.
  3. Bóg zapłać za dzisiejsza składkę.
  4. W tym tygodniu przypada I czwartek i piątek miesiąca. Spowiedź przed pierwszym piątkiem dla dzieci i młodzieży w środę i czwartek od godz. 16.00. Piątek zostawmy dla dorosłych. Zapraszamy na adorację w czwartek i piątek od godz. 16.00.
  5. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy: w poniedziałek – św. Błażeja – błogosławieństwo świec i gardła, w środę – św. Agaty – poświęcenie, chleba, wody i soli, w czwartek – św. Pawła Miki i Towarzyszy. Wszystkim Solenizantom składamy serdeczne życzenia, zdrowia i opieki Bożej.
  6. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W dzisiejszym „Gościu Niedzielnym” m.in. o tym, co twoje dziecko robi w sieci? Zagrożenia w Internetach.
  7. Dziękujemy parafianom, którzy w tym tygodniu zadbali o czystość Kościoła i za ofiary na kwiaty. Do sprzątania kościoła w najbliższą sobotę na godz. 900 – prosimy parafian z os. Jamne Górne: Wójciak Monika nr 186, Sikora Małgorzata nr 169, Czajka Agnieszka nr 181, Kurnyta Agnieszka nr 181A, Bielska Dorota nr 177B.
  8. W przyszłą niedzielę rozpoczyna się okres tzw. Przedpościa, czyli nabożeństwo 40-godzinne. Przed południem po każdej Mszy św. będzie godzinna adoracja Najświętszego sakramentu, na którą zapraszamy tych, którzy byli na danej Mszy św.
  9. W przyszłą niedzielę zapraszamy na Grupę Biblijną po Mszy wieczorowej.
  10. Jutro po Mszy wieczorowej prosimy Rodziców Dzieci Komunijnych o rozebranie choinek i szopki.

 

Wszystkim Gościom oraz Parafianom
życzymy  błogosławionego całego tygodnia !