1. Przeżywamy dzisiaj Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. Jest to patronalne święto Liturgicznej Służby Ołtarza. Módlmy się za wszystkich aspirantów, ministrantów i lektorów aby nadal z radością służyli Bogu przy ołtarzu.
  2. Za tydzień, w I Niedzielę Adwentu dokonamy poświęcenia opłatków, które będzie można nabywać w zakrystii u p. Kościelnego.
  3. Dzisiaj spotkanie nowej Rady Duszpasterskiej. Zapraszamy
  4. W liturgii Kościoła w tym tygodniu wspominać będziemy:
  • we wtorek – św. Cecylii, patronki muzyki. Przy tej okazji dziękujemy panu Stanisławowi Urbaniakowi za granie i śpiewanie w naszej świątyni.
  • we czwartek – św. Andrzeja Dung-Lac i towarzyszy

Wszystkim obchodzącym swoje imieniny i rocznice składamy najserdeczniejsze życzenia i zapraszamy do udziału w Eucharystii.

  1. W czwartek i piątek po Mszy świętej wieczorowej, zapraszamy na spotkanie formacyjne kandydatów na lektorów. Natomiast w środę zapraszamy DSM
  2. Dziękujemy parafianom, którzy w ostatnim tygodniu zadbali o czystość kościoła i za złożone ofiary na kwiaty. Do sprzątania kościoła na najbliższą sobotę na godz. 9.00 prosimy mieszkańców Bielskie: Szlaga Janina nr 107, Wiercioch Józefa nr 106A, Buczek Irena nr 106, Czajka Joanna nr 105, Królczyk Aniela nr 104.
  3. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W gościu niedzielnym m.in. o podjętej przez dziesięciu współczesnych malarzy próbie namalowania obrazu Jezusa Miłosiernego według wizji św. Faustyny.
  4. Serdecznie zapraszamy do pomocy charytatywnej mieszkańcom Ukrainy, szczególnie parafianom archidiecezji lwowskiej, gdzie pracuje ks. Rafał Zborowski. Dary będziemy składać przez cały tydzień na plebani, natomiast w przyszłą niedzielę nasza młodzież Szkolnego Koła Caritas będzie zbierać dary przy kościele. Prosimy o składanie m.ini: ciepłej odzieży, koców, środków higienicznych, artykułów spożywczych i innych.

Wszystkim Gościom oraz Parafianom
życzymy miłego tygodnia
!